Uhu Ve Yapıştırıcı Lekeleri Nasıl Çıkarılır?

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında zara tarafından paylaşıldı.

1. zara

zara Yeni Üye

Uhu, Zamp ve diğer Yapıştırıcı Lekeleri Nasıl Çıkarabilirim?
    Yapistirici Lekeleri Nasil Çıkarilir
    Yapistirici Lekeleri Çıkarmı?

Yapıştırıcı (Zamk, Selloteyp vb.) Lekeleri nasıl çıkarılır?

Giysilerdeki lekeleri çıkarmadan önce mutlaka etiketini okuyun.
    Kumaşı bir plastik torba içinde buzdolabına veya buzluk için yerleştirin. Lekenin soğukta katılaşmasını sağlayın.
    Bir bıçağın keskin olmayan tarafı ile yapıştırıcı maddeyi sıyırarak alın.
    Hemen Omomatik ile makinede yıkayın.
    Zor çıkan lekeler için kuru temizleme önerilir.

Tutkal lekeleri nasıl çıkarılır?

Tutkal lekelerini çıkarmak için, sirke ile ıslatıp, bol su ile durulanmalıdır.

ALıntıdır.

2. Murat

Murat Yönetici

Bir yapıştırıcı türü olan uhu lekesi nasıl çıkar bende araştırdım ancak kalıcı çözüm üreten bir marka bulamadım. Uhudan uzak durmak lazım. Birkeresinde uhu gözlügüme bulaştı ve gözlügümün yan bölümünde leke kaldı.

3. A

Abdullah Yeni Üye

Uhudan mutlaka uzak duralım bir kere okulda arkadaşlarımla kartondan bir şekil yapıp yapıştırıyordum birden yapıştırırken arkadaşımın üstüne uhu döküldü ne kadar uğraşsada bir türlü çıkaramadı leke kaldı onun için uzak durmak çok güzel olur..

4. M

Misafir Misafir

arkadaslar benm ceketime uhu leksi oldu ve cıkmıo kuru temızleme ile cıkar yoksa baska bişe ıle mı lutdfen yardım edn 7 sınıfa gıdıyorm lutfen yardm edn:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

5. W

Wonka Misafir

Benimde aşofmanıma uhu bulaştı 4 hafta falan oldu çıkartamadım acaba şu buzdolabı yöntemini denesemmi :confused::confused::confused::eek::eek:

6. S

Sinel Yeni Üye

şirke bakterileri öldürmek içinde kullanılıyor kısaca sirke her derde deva

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş