UEFA Avrupa Ligi Maç Tarihleri 2011-2012

Konu, 'Spor' kısmında fatoyrs tarafından paylaşıldı.

  1. fatoyrs

    fatoyrs Yeni Üye

    BJK Uefa rakipleri,Beşiktaş Avrupa Fikstürü
    UEFA Avrupa Ligi Beşiktaş Maç Tarihleri,Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi Rakipleri,
    Avrupa Ligi'nde E Grubu'nda yer alan temsilcimiz Beşiktaşın rakipleri Dinamo Kiev (Ukrayna), Stoke City (İngiltere) ve Maccabi Tel-Aviv (İsrail) oldu.
    Monaco'da yapılan kura çekiminde 2. torbada yer alan Beşiktaş, seri başı takımlardan Dinamo Kiev ile (E) Grubu'na düştü.
    [​IMG]
    Maç takvimi şöyle:
    1. hafta: 15 Eylül
    2. hafta: 29 Eylül
    3. hafta: 20 Ekim
    4. hafta: 3 Kasım
    5. hafta: 30 Kasım-1 Aralık
    6. hafta: 14-15 Aralık

    İLK MAÇ MACCABI TEL AVIV'LE

    İşte Kartal'ın Avrupa Fikstürü


    1. Maçlar - 15 Eylül 2011 Perşembe Saat 20:00
    Beşiktaş - Maccabi Tel Aviv
    Dinamo Kiev - Stoke City


    2. Maçlar - 29 Eylül 2011 Perşembe Saat 22:05
    Stoke City - Beşiktaş
    Maccabi Tel-Aviv - Dinamo Kiev


    3. Maçlar - 20 Ekim 2011 Perşembe Saat 22:05
    Dinamo Kiev - Beşiktaş
    Stoke City - Maccabi Tel-Aviv


    4. Maçlar - 3 Kasım 2011 Perşembe 20:00
    Beşiktaş - Dinamo Kiev
    Maccabi Tel-Aviv - Stoke City


    5. Maçlar - 1 Aralık Perşembe 22:05
    Maccabi Tel-Aviv - Beşiktaş
    Stoke City - Dinamo Kiev


    6. Maçlar - 14 Aralık Çarşamba 20:00
    Beşiktaş - Stoke City
    Dinamo Kiev - Maccabi Tel-Aviv





    A GRUBU: Tottenham (İngiltere), Rubin Kazan (Rusya), PAOK (Yunanistan), Shamrock Rovers (İrlanda)
    B GRUBU: Kopenhag (Danimarka), Standard Liege (Belçika), Hannover (Almanya), Vorskla Poltava (Ukrayna)
    C GRUBU: PSV Eindhoven (Hollanda), Hapoel Tel-Aviv (İsrail), Rapid Bükreş (Romanya), Legia Varşova (Polonya)
    D GRUBU: Sporting Lisbon (Portekiz), Lazio (İtalya), Zürih (İsviçre), Vaslui (Romanya) forumdas.net
    E GRUBU: Dinamo Kiev (Ukrayna), Beşiktaş (Türkiye), Stoke City (İngiltere), Maccabi Tel-Aviv (İsrail)
    F GRUBU: Paris Saint-Germain (Fransa), Athletic Bilbao (İspanya), Salzburg (Avusturya), Slovan Bratislava (Slovakya)
    G GRUBU: AZ Alkmaar (Hollanda), Metalist Kharkiv (Ukrayna), Austria Wien (Avusturya), Malmö (İsveç)
    H GRUBU: Braga (Portekiz), Club Brugge (Belçika), Birmingham (İngiltere), Maribor (Slovenya)
    I GRUBU: Atletico Madrid (İspanya), Udinese (İtalya), St.Rennais (Fransa), Sion (İsviçre)
    J GRUBU: Schalke 04 (Almanya), Steaua Bükreş (Romanya), Maccabi Haifa (İsrail), AEK Larnaka (Kıbrıs R.K.)
    K GRUBU: Twente (Hollanda), Fulham (İngiltere), OB Odense (Danimarka), Wisla Krakow (Polonya)
    L GRUBU: Anderlecht (Belçika), AEK Atina (Yunanistan), Lokomotiv Moskova (Rusya), Sturm Graz (Avusturya)
     

Sayfayı Paylaş