Tuba Büyüküstün'ün Güzellik Sırları

Konu, 'Yararlı Bilgiler' kısmında sudiye tarafından paylaşıldı.

1. Tuba Büyüküstünün Güzellik Maskesi nası yapılır, Tuba Büyüküstün'ün Güzelliğinin Sırrı ve Tuba Büyüküstün Güzellik Önerileri.

Güzelliğiyle göz kamaştıran Tuba Büyük üstün parlak sağlıklı cildinin sırrını neye borçlu olduğunu bizlerle paylaştı.

Türk ve Arap erkekleri Tuğba Büyüküstün için ölüp ölüp diriliyor.

Bir kere, estetiksiz ve doğal güzelliğini yere göğe sığdıramıyorlar.

Peki genç oyuncu Allah vergisi güzelliğini neye borçlu?

Ne yiyor, ne içiyor?

Diyet mi yapıyor?

Neden kilo almıyor?

Bütün bu soruların cevaplarını kendi veriyor:

"Yemek yemeyi çok seven bir insanım. O yüzden nefsime hakim olmakta ara sıra zorluk yaşıyorum. Boyum 1.73, kilom 52. En çok sebze yemeklerinden hoşlanırım. İçimi temizlediğini hissettiriyor. Fast food'u, sürekli sette olmama ve haliyle düzensiz beslenmeme rağmen çok az tüketirim. Bitki çayları tercihim, hem rahatlatıyorlar. Genç kızlar fast food tüketip kilo aldıklarında salata yemeye başlayarak bunu telafi yoluna gidiyorlar. Haftada bir, çok canımız çektiyse kebap ya da fast food tercih edilebilir. Salata yerken sıkılıyorum ama sebze ve meyveyi çok severim. Diyet ürünleri kullanırım fakat çok abartmamaya özen gösteririm. Geçen seneye kadar kahvaltı alışkanlığım yoktu. Diyetisyene danışınca en büyük hatanın bu olduğunu öğrendim. Çünkü kahvaltı etmediğimizde tüm gece zaten aç kalan metabolizma kendini kıtlıkta zannediyor ve yediğiniz ilk şeyi yağ olarak depoluyor. Hayat kalitemin kilo verince yükseldiğini fark ettim ve bu duygumu kaybetmek istemiyorum."

Enes Bio Estetik'in pembe maske ürününü kullanan Büyüküstün, hem cildinin daha genç görünmesini sağlıyor hem de vücudundaki selülitlerden kurtuluyor.

Sayfayı Paylaş