Tolga Tuncer Kimdir?

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Tolga Tuncer Hakkında bilgileri merak ederken sözlük sitelerinden başkasında bulamadım.

Tolga Tuncer hollanda'da yaşayıp, müzikle uğraşan güzel sesli bir şarkıcı.
    mt ile yaptığı featleri ile tanıdım kendisini. duygulu ses tonu, mt' nin sert, ama bir o kadarda duygulu sözleri ile birleşince ayrı bir haz veriyor insana.
    Ankara devlet tiyatrosu sanatçılarından müthiş yetenekli tiyatro oyuncusu.

ast'deki ölüm ve kız'da inanılmaz bir performans sergilemiş izleyenleri kendine hayran bırakmıştı ki şimdi devlet tiyatrolarında genç osman'da rol alıyor yine muhteşem bir performansla.

ismi hafızalarda mutlaka yer etmeli zira yakışıklı ve yetenekli oyuncu eksiği çeken televizyon ve sinema dünyasınca keşfedilmesi uzak sayılmaz.

kendisini ilk kez derbi ya da darbe oyunuyla izlediğim süfer insan. boylu boslu, endamlı, yakışıklı ve über yetenekli. genç osman'da da izlediğimde hayranlığım bi kat daha arttı. saz taksimindeki performansına bittim zaten, tefine kurban olayım diye kaç kez içimden geçirmişimdir. saz taksimi interaktif bi bölüm olduğu için, ufak bi atışmamız oldu zat-ı muhteremle. her oyununu izlemek artık boynumun borcu. hastasıyız efenim.

genc osman isimli tiyatro oyununda sumeyye erdogan'a, oyun metninin dısında hareketler yaparak krize yol açmıştır. yaptıgı bu sacma davranıs sonucunda ankara devlet tıyatrosu durumu rapor ederek hakkında sorusturma baslatmıs ve oyundan uzaklastırılmıstır.

2. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Çok değişik bir tipi var korktum :)

3. K

Kayıtsız Üye Misafir

adam kalaktersiz ve terbiyesiz bunun gibileri bu memlekette barındırmayacan.devlet tiyatrolarına sokmayacan

4. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

ne gibi bir terbiyesizlik yapmış merak ettim bilgisi olan açıklayabilirmi ?

5. K

Kayıtsız Üye Misafir

terbiyesiz sanatı siyasete alet ediyor izleyiciyi sizden bizden diye ayırıyor bununlada kalmıyor birde mimikleri ile söleri ile taciz ediyor yetenek olsa kaç yazar insanlık olmadıktan sonra ben bir sanal hayvan arıyordum bu uygundur.

6. Murat

Murat Yönetici

Yorumlarımıza hakaret etmeden devam edelim lütfen. Her insan hata yapabilir hatalarını meşru ölçülerde tartışmak medeni insanların işidir. Bu nedenle kendimize yakışır yorumlar yapalım. Teşekkürler.

7. K

Kayıtsız Üye Misafir

Olayın ne olduğunu bilmeden bir tiyatro sanatçısına hakaret etme hakkına sahip değilsinz. Üstelik Can Dündar'ın bugün yani 14.04.2011 tarihli yazısını okursanız olayın Sümeyye Erdoğan'ın yanlış anlamasından kaynaklandığını da görürsünüz.

8. K

Kayıtsız Üye Misafir

hep hataya saygısızlığa aşağılanmaya neden muhafazakarlar başörtülüler reva görülür.....
    neden hep dik başlı ve ukala, olumsuz, negatif, olmazlar o cinslerde dolaşır...
    bence o terbiyesiz herife en ağır ceza verilmeli..
    ve şunu herkez kabul etmeliki bu toplumda her tür dil din cins ırk mezhep vede ırktan insan vardır.. bu böle biline bölede yaşayacaz..
    hiç bir türün diğer türe baskısı olmayacak...

bu tür ukalalık ve saygısızlık edepsizliğede papuç bırakılmayacaktır... bu böle biline

9. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Tolga Tuncer ile ilgili meydana gelen olaydan haberim yok, pek dogru duzgun birinede benzemiyor yinede.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş