Telefona birden çok instagram yükleme

Konu, 'Cep Dünyası' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

İnstagram benim ve benim gibi milyonlarca insanın elinde düşmeyen sosyal bir mecra. Birden çok intagram hesabı kullanmam gereken durumlar olabiliyor. Bu gibi durumlarda ise hep birden çko telefon yada telefonumun yanında tabletimi kullanıyordum.

Bir telefon içerisinden birden çok instagram hesabı kullanarak her zaman yanımda tablet taşımak istemediğimden böyle bir araştırmaya girdim. Daha önceden instagramın çoklu hesap desteği yokmuş ama kısa zaman önce çoklu hesap kurulabilmesine izin vermişler. Yani işin özü bir telefonda birden çok instagram hesabını kullanabiliriz peki nasıl?

Bunun için hangi cihazı kullanıyorsanız ona ait olan program indirme merkezinden ( play store yada - apple store ) instwogram isimli uygulamayı indirmeniz gerekecek. Bu uygulamayı indirdikten sonra instagram hesabınızda kurulu hesap değil diğer eklemek istediğiniz hesap ile instwogram programına giriş yapın. Tüm işlem bu kadar.

ayni-telefonda-birden-cok-instagram-kullanma.jpg

Bu işlemle birlikte instagram programında ilk hesabınız ve instwogram programındada ikinci hesabınızı idare edebileceksiniz. Unutmayın bu iki programında simgesi birbirinden farklı bu şekilde hangi hesabınıza gireceğinizide karıştırmayacaksınız.

hadi kolay gele.

2. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Anlatim icin tesekkurler abi. Instagram kullanicisi dunya uzerinde cok, milyonlara kadar gidiyor ben hic kullanmadim ancak. Telefondan vs kullanimi kolay twitter ile birlikte.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş