Telefon oyunlarını bilgisayarda oynamak

Konu, 'Bilgisayar Pc' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Android telefonlardaki oyunları bilgisayarda nasıl oynarsınız, bilgisayarda telefon oyunlarını oynamak için hangi işlemleri yapmak gerekir onlardan bahsedeceğim.

Cep telefonu dünyası içerisinde milyonlarda oyun bulunuyor. Bu oyunlar sadece cep telefonları üzerinde oynamak mümkün. Çünkü bu oyunlar yapılırken android işetim sisteminde çalışmak üzere programlanmış oyunlar.

Fakat bilgisayarınıza kuracağınız android programlarını bilgisayarda çalışan hale getiren bir program sayesinde cep telefonunuzda oynadığınız oyunları bilgisayarınızdada oynamanız mümkün olacak.

Bu programın adı BlueStacks. BlueStacks Programını play store üzerinde bulamazsınız. Bu yüzden size indirebileceğiniz linki buradan vereceğiz. BURAYI TIKLAYARAK BlueStacks Programını indirin ve bilgisayarınıza kurun.

Kurulum işlemi bittikten sonra masa üstünde oluşmuş olan BlueStacks Programının icon unu çift tıklayarak programı açın. Program açıldığında ana sayfasında play store tuşu göreceksiniz. Onu tıklayarak oynamak istediğiniz oyunu BlueStacks Programını içerisine yükleyin ve kullanmaya başlayın.
    cep-telefonu-oyunlarini-bilgisayardan-oynamak.jpg

2. Murat

Murat Yönetici

Her oyun kendi alanında güzeldir, bazı oyunlarda masa üstünde zevk vermezken bazıları telefonda tat vermez.

3. Ottoman

Ottoman Bölüm Yöneticisi

Ben şahsen yattığım yerden oyun oynamaktan daha fazla zevk alıyorum bu nedenle cepten oynamak hoş.

4. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

BlueStacks yukluydu bende, ama oyun oynamadigim icin bos yere duruyordu sildim. Oyun oynamiyorum pek.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş