Tc Kimlik No ile Ehliyet Sorgulama

Konu, 'Kurumlar' kısmında dilek öğretmen tarafından paylaşıldı.

1. İLHAN ÖZTÜRK

İLHAN ÖZTÜRK Misafir

E-devlet uygulamasının gelmesini bekliyoruz o zaman bu sorunlar kalkar ortadan.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Ocak 2015
  2. Netice

Netice Yeni Üye

Sorgulama işlemini en güvenli şekilde E-Devlet üzerinden yapabilirsiniz.

3. T

TUNCBARIL Misafir

En güvenilir olanı e-devlet

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Aralık 2014
  4. i

ilhan güral Misafir

5. Uranüs

Uranüs Yeni Üye

E-devlet uygulaması geldi ve artık tek yerden en güvenilir sorgulamalar yapılıyor.

6. a

alikubur Misafir

7. h

hasan kerim Misafir

8. Sabır

Sabır Admin Yetkili Kişi

Merhaba, konuyu yanlış anlayıp yanlış yönlendiriyorsunuz. TC kimlik no ile ehliyet numarasını bulmak yada öğrenmek istiyor arkadaşlar. Siz ise yardım etmek için uğraşıyorsunuz fakat, e devlet üzerinden bu yapılamıyor. E devletten ceza sorgulanıyor. Yani asıl sorunun cevabını vermiyorsunuz. Bende ehliyetimi kaybettim ve ehliyet numaramı bilmiyorum. Öğrenmek istiyorum ama e devlet üzerinden bulunamıyor.

9. B

Barış yavuz Misafir

10.  
  11. Çigdem firat

Çigdem firat Misafir

12. r

remzi çelik Misafir

13. t

taner cetinkaya Misafir

14. m

misafiir Misafir

15. özkanvözdel

özkanvözdel Misafir

16. Murat

Murat Yönetici

Arkadaşlar konuyu yanlış anlayıp yanlış yönlendiriyorsunuz. Tc kimlik numarası ile ehliyet numarasını bulmak yada öğrenmek istiyor arkadaşlar. Siz ise yardım etmek için uğraşıyorsunuz fakat, e-devlet üzerinden bu yapılamıyor. E devletten ceza sorgulanıyor. Yani asıl sorunun cevabını vermiyorsunuz. Bende ehliyetimi kaybettim ve ehliyet numaramı bilmiyorum. Öğrenmek istiyorum ama e devlet üzerinden bulunamıyor.

Bu yoruma katılıyorum.

17.  
  18. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Turkiyede bu tur islerin sistemi cok farkli ..

19. Ottoman

Ottoman Bölüm Yöneticisi

e-Devlet ile bu işlemi gayet kolay ve güzel yapabiliyorsunuz. Bununla ilgili akıllı telefonlarda kullanmak üzere uygulamalar mevcuttur.

20. A

Ahmet şafak Misafir

Evet.maalesef tc numarası ile internetten sürücü belgesi bilgilerime ulaşamadım.i internetten bilgi alma noktasında tıkandım...aldığım en güncel bilgi ehliyetimde ceza yada ceza puanının olmaması.ne komik.herşeyde olduğu gibi burada kısıtlıyız...yazık.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş