Tamamen Organik Saç Boyası Tints Of Nature Kullananlar?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında cerence74 tarafından paylaşıldı.

1. c

cerence74 Yeni Üye

Arkadaşlar geçen gün migrosta alışveriş yaparken gördüm tints of nature diye organik bir saç boyası varmış, yıllardır saçımı boyatıyorum bitkisel boyayı duymuştum ama organik duymamıştım. Tamamen organikmiş ve amonyak hiç içermiyormuş çok ilginç.Saçlarımızı yıpratan zaten boyalardaki kimyasallar değilmi?

2. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

haklısın canım tabiki kimyasallar saçları oldukça yıpratıyor. Dediğin markayı hiç duymadım doğrusu

3. c

cerence74 Yeni Üye

Bende yeni keşfettim migrosta alışveriş yaparken dediğim gibi. Organik boyaların var olduğunu ve saça zarar vermediğini yani bitkisel boya bile zararlıymış, bilmiyordum. İnternetten araştırdım. Kesinlikle deniycem bugün daha alışverişe çıkamadım gerçi ev işlerinden :) ama gün içinde uğrıycam.

4. s

selinisik Yeni Üye

Bende Tints of Nature ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Bilmiyorum ama benim saçlarıma iyi geldi ben şampuanını da kullanıyorum. organik olduğu için daha güvendiğimi itiraf ediyorum. Saçlarımın uzun süre rengi akmadığı için daha çok memnun kaldığımı itiraf etmeliyim.

5. s

sedacım Yeni Üye

Bende Tints of Nature gördüm Real de ama kendim boyayamıyorum beyazlarım oldukça fazla açıklı koyulu oluyor hoşuma gitmiyor.

6. o

organikTUGBA Misafir

Ben bu boyayı kullanıyorum ve çok memnunum. denemenizi tavsiye ederim. Naturigin marka.

7. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Bu boyadan kullanan bayan duymadim ancak etrafima biraz bakicam eger bilgisi tecrubesi olan varsa bu urun ile ilgili buradan yazicam.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş