Takma Tırnaklar Nasıl Çıkartılır

Konu, 'Makyajın Püf Noktası' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Takma Tırnaklar Nasıl Çıkartılır ? ,
    Takma Tırnak Çıkartma Yöntemi ,
    Takma Tırnak Nasıl Ayrılır ? ,

Güzellik bazen başa beladır derler ya çok doğru bir tesbit bence. Kadınlar güzellik uğruna yıllardır uğraşırlar. Kaşlar, gözler, saçlar ve tabi ki tırnaklar...

Güzel ve bakımlı eller herzaman dikkat çeker. El bakımı denince en büyük iş tırnaklara düşer. Zor uzayan yada zayıf olduğu için çabuk kırılan tırnaklar yerine artık takma tırnaklar kullanmaktayız.
    Peki taktığımız bu takma tırnaklar nasıl çıkartılacak bir bakalım. Güçlü yapıştırıcılar kullanarak yapıştırdığımız tırnakları çıkartmak için bir pamuğa bolca aseton dökün ve kalan takma tırnakların üzerine sürün. Bu tırnağı gerçek tırnağınıza yapıştıran yapışkanın yumuşamasını sağlayacak. Asetonu tırnaklarınıza sürmeden önce tırnak çevresine vazelin sürerek asetondan daha az etkilenmesini sağlayabilirsiniz.

Yapışkanın ne kadar kullanıldığına göre 10-15 dakika arası asetonu tırnaklarınız üzerinde bekletmeniz gerekebilir. Bu süre sonunda gevşeyen takma tırnakları ve yapışkan artıklarını temizlemeye başlayabilirsiniz. Eğer doğal tırnaklarınız üzerinde yapışkan artıkları kalırsa işlemi baştan tekrarlayabilirsiniz.

2. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

takma tırnaklar kullanışlı aslıda

3. M

Misafir Misafir

Takma tirnak sadece 1 kez kullaniliyor demi ? Daha yeni aldim birini deneyim dedim cikartirken kirildi :D.Ayrica tirnakta iz birakiyor.

4. M

Misafir Misafir

benimde çıkartırken kırıldı bazıları çok kullanışlı ben 8.50 tl ye aldım çok iyi bide 5 tl ye var o çok kötü : )

5. M

Misafir Misafir

Ben takma tırnağa bayılıyorum ama japon yapıştırıcısından korkuyorum birşey yapar diye birşey yapıyor mu

6. a

angel Yeni Üye

takma tırnağı çok kullanışlı bulmuyorum doğrusu

7. Murat

Murat Yönetici

lütfen Takma tırnak takmayın. Ne gereği var takma işlere zaten hijyen gerekiyor.

8. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Takma tirnak hic yakismiyor, hemde hic. Hicbir kadina takma tirnagin yakistigini görmedim.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş