Survivor 2013 Gönüllüler Kimler

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında Mevsim tarafından paylaşıldı.

1. M

Mevsim Yeni Üye

Survivor 2013 Gönüllülerin Resimleri
    Survivor 2013 Gönüllülerin isimleri

Yeni sezonda Survivor yarışması başlamadan yarışmacılar şimdiden merak konusu oldu, geçtiğimiz sezonun heyacanını bu yıl kimler yansıtacak, gönüllüler takımının çok kuvvetli olması bekleniyor.

İsterseniz bir önceki sezonun yarışmacılarını hatırlayalım ve bu yıl ile kıyas edelim.

Ece Begüm Yücetan

Ece Begüm Yücetan'ın Doğum Yeri İzmir doğum tarihi 1988 Öğrenim Durumu Üniversite
    Ece Begüm Yücetan Boyu 180 cm Saç rengi Kestane Göz rengi Ela

Ece Begüm Yücetan Survivor Yarışmasına İzmir’den katılıyor. En önem verdiği hobisi fotoğraf çekmek. Sadece kamera arkasıyla yetinmeyen Ece aynı zamanda uzun zamandır modellik de yapıyor.Ece Begüm Yücetan Sporu bir yaşam biçimi olarak benimsemiş aynı zamanda Ece Begüm Yücetan tenis kortlarında rakip tanımıyor.

Gülen Sezmiş

2009 yılında Müjdat Gezen Konservatuarından mezun oldu. 2006 Akademi İstanbul Sinema Tv Mezunu. Plato Film Okulunda Oyunculuk Eğitimi aldı.

Hasan

Hasan Yalnızoğlu rizeli 38 yaşındaki dansçı
    Eğitimi: Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu, Marmara Üniversitesi Yöneticilik

Hayim Kohen
    Hayim Kohen 19 Mart 1986 tarihinde doğdu. FMV Ayazağa Işık Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesinden mezun olmuştur.

Şansın Tokyay

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 yarışmasının güzel yarışmacılarından Şansın Tokyay ile ilgili bilgi mevcut değil

Serhat

Serhat Özcan 27 yaşındaki mağaza işletmecisi.
    Serhat Bey bize biraz kendinizden bahseder misiniz?
    1985 yılında Kartepe`nin Uzunbey Köyü`nde doğdum. İlköğretimimi Rabak İlköğretim okulunda, liseyi Atılım Lisesi`nde tamamladım.

Asena Erdem
    Asena erdem 22 yaşında.Acıbadem lisesinden 2007 yılında mezun olmuş.Yeditepe üniversitesinde siyasi bilimler ve uluslararası ilişkiler mezunu.

Cevher

2012 Survivor'un gönüllü yarışmacıları arasında yer alan Cevher hakkında bilgi bulunmuyor. Yarışma başladıktan sonra Cevher ile ilgili bilgilere bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Cevher'in Survivor sloganı ise "Survivor'ı kaybetmek için burda olan var mı? Ben kazanmak için burdayım." Cevher iddiasını bu sözlerle dile getirdi bakalım yarışmada neler olacak.

2. E

Elif Dilara Yeni Üye

Survivor çok heyecanlı sabır isteyen bir yarışma katılmayı hiç düşünmedim

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş