Süper bi kizartma makinesi

Konu, 'Yararlı Bilgiler' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

1. yosun

yosun Süper Yönetici

Süper bi kizartma makinesi

arkadaslar size süper bi kizartma makinesi tavsiye edecem. aslinda kizartma makinesi demek yok yanlis cünki yagsiz kizartiliyor bunun icinde gidalar.

siyak havayla pisiriliyor. misal hazir patates kizartmalarina hic yag eklenmiyor. bi kiloya kadar alma hacimi var. taze patatesden kizartma yapacaksaniz yaninda gelen ufak kassik (ekranda yesil görünen) onun dolusunca yag ekleyip patatesleri kizartiyorsunuz.

ben denedim ve cok memnunum. bi tek patates icin degil, zebze olsun, sucuk sosis, ufak tavuk gögsü (chicken nuggets) pilavli yemekler (gemüsepfanne) kücük buzlu köfteler.

kizartma makinem eskidi veya yag oranina dikkat etmek isteyenkere mutlaka öneririm.

2. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Yosunum ben bunu almayı uzun zamandır istiyorum gerçekten cok faydalı bizler için hem saglık açısından hem maddi açıdan normal sartlarda bi kızartma yapmaya kalkıyoruz dünyanın yağını kullanıyoruz o yetmiyor gibi bide o yagın büyük bir kısmı vücudumuza giriyor. En kısa zamanda evimde bu makinayı görmek istiyorum eşim eşim duy beniiiiiii :)

3. yosun

yosun Süper Yönetici

heheheh bencede duysunn evet canımmm bende istiyorum dur bendemi seslensem duyarmıki benimkide:)))))))))

4. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

seslen canım bir ümit sesimizi duyarlar belki:))))

5. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Nehir duydumki bir tane almışsın amma velakin bundan degilmiş ;)
    Bunun fiyatı 490TL evime almam ben şahsen eşimede kıyamam :)

6. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

bende kıymadım eşime :)

7. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Senin kızartma makinan hangisi resmini paylaşırmısın? Kritik yapalım bakalım nasılmış :)

8. t

tebessüm Misafir

reklamlarda görüyorum çok güzel
    almak nasip olur inş.:)

9. Nursena

Nursena Admin

yağsız patetes kızartması yapmak isteyenler için iyi bir makina ancak azzicik pahalı :)

10. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Super ve kolay bir makineye benziyor anneme göstersem mi acaba :) Bunun icine at at kendi kendine pisirir vallahi :)

11. Murat

Murat Yönetici

Bu kızartma makinesi artık uygun fiyata satılmakta ilk çıktığına çok pahalı idi. Bir kaşık yağ ile kızartma yapabiliyorsunuz.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş