Sonbaharda Giyilen Kıyafetler

Konu, 'Moda Hakkında Herşey' kısmında cemre tarafından paylaşıldı.

 1. cemre

  cemre Yeni Üye

  Sonbaharda Mevsiminde Giyilen Kıyafetler nelerdir,Sonbaharda Neler Giyilir,Sonbaharda nasıl giyinmeliyiz,Sonbaharda kıyafetlerimiz nasıl olmalı?


  Bu mevsimde kadınların büyük sıkıntılarından biri de ne giyeceklerini şaşırmalarıdır. Öyle bir mevsim ki, ne kollu, ne kolsuz giyeceğinizi bilemezsiniz.

  Sonbahar sezonunun başlaması ile koskoca bir yazı geride bırakıyoruz. Bu mevsimde kadınların büyük sıkıntılarından biri de ne giyeceklerini şaşırmalarıdır. Öyle bir mevsim ki, ne kollu, ne kolsuz giyeceğinizi bilemezsiniz.

  Bu mevsin en uygun kıyafet seçeneğiniz mevsimlik pantolonlar ve kısa ceketler olacaktır. Üzerinegiyeceğini bir gömlek ya da omuzlarınıza atacağınız bir şalla hem şıklığınızı tamamlarsınız, hem de ne giyeceğim derdinden kurtulursunuz. Yanınızdan eksik etmeyeceğiniz kot ya da kadife ceket ile kıyafetiniz kombine olacak.

  Tercihini koton kumaşlardan yana kullanırsanız sağlıklı olacağı gibi, üşümenizi ya da terlemenizi engelleyecektir. Ayrıca bu sezon kapr pantolonlarda yine gözde
   
 2. pozell

  pozell Yeni Üye

  Sonbahar bu seneki gibi dengesiz geçerse ne giyecegimizi bilemeyecegiz normal şartlarda bir sonbahar ile karşılaşırsak şayet bu modelleri göz önüne alabilirim.
   
 3. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Sonbahar deyince aklıma mutlaka hırka geliyor:) Sonbaharın olmazsa olmazı
   

Sayfayı Paylaş