Siz De Anne Olunca Bunları Yapacaksınız

Konu, 'Psikiyatri' kısmında ender tarafından paylaşıldı.

1. ender

ender Yeni Üye

Anne olunca anlarsınız sözünü birçok anneden duymuşsunuzdur. Senin için şunu yaptım, senin için bunu yaptım demelerinin yanı sıra anne olunca beni anlayacaksın söylemlerinin ardından nasıl gerçekler yattığını merak ettiniz mi?

İşte siz de anne olunca bunları yapacaksınız:

*Çocuğunuz büyüdüğü zaman onu iki kere arayıp da ulaşamadığınız zaman bütün şehri ayağa kaldırmak:)

*Bitmek tükenmek bilmeyen kız bulma ya da damat bulma işkencesini çocuğunuzu bezdirene kadar kullanma.

*Unutmak isteyipte unutamadığınız ve utandığınız çocukluk anılarını olmadık yerlerde anlatmak.

*Kimseleri kızınızın yanına ya da oğlunuza gelin olarak yakıştıramama.

*Evden dışarı çıkmadan sanki savaş çıkacakmış da bir daha yiyecek bulamayacakmış gibi çocuğunuzu tıka basa yedirmek.

*İki sokak öteye gitseniz bile ben geldim ya da vardım diye geri bildirimde bulunmasını isteme.
    8(15).jpg
    *Hava sıcak olsa bile çocuğunuza atlet giy, ceketinin önünü kapat hasta olacaksın gibi bildirimler verme,

*Seninle arkadaşmış gibi davranmasına rağmen hoşuna gitmeyen bir konu olduğu zaman olaya hemen anne modunda cevap verme.

*Babadan çok söz sahibi olsa dahi sık sık baban kızar söylemini kurtarıcı olarak kullanma.

*Ne kadar yersen ye her daim zayıfsın yemiyorsun telkinlerine devam etme.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş