Sinema Salonunuzu Avcunuza Almaya Hazır Mısınız?

Konu, 'Bilgisayar Pc' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

1. K

Kutup Yıldızı Yeni Üye

Hi-Level NXT-GM918 ile sinema salonunu evinizde hissetmek istemez misiniz? 9,7 inç geniş ekranı ile oyun keyfinizi Mali 400 GPU ile yaşayabilir ve 5 parmak algılama kapasitesi bulunan bu tablet ile oyun oynama tadına doyasıya varabilirsiniz.

Hi- level tablet ile müziğin ritmini yakalarken birçok ses dosyası türünü açıp müziğin ritmini kendinize kaptırabileceksiniz. Google Play Store’dan yararlanarak birçok kitabı indirip okumak istemez misiniz? 700.000’den fazla oyun ve uygulamanın yer aldığı bu tablet Google play store ile hi- level tabletinizde bulunmaktadır.

Tüm çalışma ortamınız Word, excel ve powerpoint yardımcı programları ile yanınızda yer almaktadır. Facebook, twitter, instagram, linkedin ve youtube gibi sosyal paylaşım sitelerinden yararlanmaya ne dersiniz? Her an internete girme olnağınız bulunan bu tablet ile skype ile görüntülü konuşma imkanı elde edebileceksiniz.

2. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Cok guzel bir olay filmseverler icin. Ben okadar cok sevmiyorum film izlemeyi, oturup film izlemeyi felan. Arada öyle yapcak bisey olmayinca aciyor izliyorum laptoptan öyle. Ekran, ses felan cok önemli degil benim icin. Ama tabii ki sinemada veya evde sinema malzemeleriyle izlemek bir baska oluyor :)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş