Sıkıntıya Düşünce Ne Okumalıyım?

Konu, 'Ayet, Dua ve Hadis' kısmında Rabba tarafından paylaşıldı.

1. R

Rabba Bölüm Yöneticisi

Bir şahıs sıkıntıya düşünce ne okumalıdır, Sıkıntıya düşünce hangi dua Allah’ın izni ile insana yardım eder derseniz doğru yerdesiniz.

İnsan zaman zaman sıkıntı ve darlık içine düşer. İşte bu anlarda okunacak dualar nelerdir diye merak ediyorsanız sizler için sıkıntı anında okunabilecek 3 duayı paylaşmak isterim.
    “Bismillahi ala nefsi vede mali vede dini. Allahümme raddini bi- kadaike vede barik lif ima kuddire li hatta la uhibbe ta’cile ma ahhartehü vede te’hire ma acceltehü”

“La ilahe illallahül-azimül halim. La ilahe illallahü rabbil arşil azim. La ilahe illallahü Rabbüs Semaveti ve Rabbül ardi ve Rabbül Arşil Kerim”

“Esirgeyen ve bağışlayan. Ey esirgeyen, bağışlayan, koruyan ve seven Allah’ım. Bütün mahlukatın kalplerini bana doğru çevir. Ey Cebrail bütün ruhani, ulvi ve süfli tabakasının Rahman ve Rahim olan Allah’ın hakkı için onlara işittir ve itaat ettir. Rauf ve Atuf hakkı hürmetine, Melik hakkı hürmetine, arşı ala hakkı hürmetine duamızı kabul et ve bütün yaratılmışların kalplerini bana çevir.

Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş