Show Tv WhatsApp ihbar telefonu

Konu, 'Sinema, Tiyatro ve Televizyon' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Türkiye'nin önemli haber kanallarından birisi olan Show Tv hep haber niteliği taşıması hemde işlenen suçların daha hızlı çözümlenmesi için akıllı telefon kullananlara WhatsApp numarası ile her türlü yasa dışı olayı ihbar etmenizi sağlayacak numara yayınladı.

Show Tv WhatsApp ihbar numarası : 0 533 701 91 61
    Whatsapp show tv.jpg

2. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Guzelmis.. Turkiyede yasayanlar icin hicte fena bir haber degil, ben yararlanamiyorum maalesef ;D

3. R

Ramazan Ekşi Misafir

Valla hic muhaddap olmuyosunuz görüp cevap yazmıyosunuz daha niye actınız whatsapp ihbar hattı diye ilgilenmiyorsunuz...

4. r

riza Misafir

Bugun ataturk havaalaninda 7 saat rotarvyapip kalkmayan bir cok ucak var iki saatte kalkan ucak varken 8 saat bekletip ucaga alip daha sonra indiren dunyanin bir numarali hava yolu sirketinden sikayetciyiz su anda havaalaninda yizlerce insan surunuyor lutfen bi siz sesimizi duyurun.

5322102092

5. g

gül orhan Yeni Üye

sizi cok dea ardm ancak mesgul...tv den alısvers etmstım ve adi mal cıktı ıade ettım on bes gunıcnde..ancak paramı ıade etmdler.tuketıcı n haklarından dava acıldı ve kazandım ancak paramı yıne alamıyrm...cunku fırma ıstanbulda bnse konya..ve tuketıcı haklarını aradm paramı nasl alacgm dıye avukat tutup ole dıyo..zaten alacagım ıkı yuz ellı tl..avukat ondan daha fazla alack mutlaka..lutfen yardımcı olun artık lutfennnn

6. m

mutlu tan Misafir

TEKNO SERVİS KOMBİ KLİMABEYAZ EŞYA SERVİSİ YAPAN ÇAKMA BİR FİRMA TARAFINDAN DOLANDIRILDIM.KOMBİME BAKIM YAPTILAR 80 TL ÜCRET ALDILAR KOMBİM ARIZALANDI.VERİLEN TELEFON VE ADRES SAHTE 0212 591 05 59 VE CEP 0533 471 32 80 AVCILAR TEKNO SERVİS İSTANBUL
    AVCILAR MERKEZ MAHALLESİBEKÇİ SOKAK NO 2

ARADIM KİMSE AÇ.MIYOR VEYA NUMARA KULLANILMIYOR AÇAN KİŞİ BURASI KEBEBÇI DÜKKANI DİYOR LÜTFEN YARDIMCI OLUN SESİMİ DUYURUN

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş