Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Konu, 'Aşk'a ve Sevgiye Dair Herşey' kısmında I$ık tarafından paylaşıldı.

1. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

14 Şubat sevgililer günü geliyor , sevgilinize ne hediye alacaksınız?

Sevgilime ne alsam?
    Bilgisayar ?

Cep Telefonu ?

Çicek ?

Tek Taş Yüzük ?

Pırlanta ?

Parfüm ?

İç Çamaşırı ?

Araba :)

Ev ( oha ) :)

Ekli Dosyalar:

2. cemre

cemre Yeni Üye

Sevgililer gününde en güzel hediye çicek diye düşünüyorum.
    Yada bir günü tamamı ile sevdiginiz insana ayırlamalısınız. 1 saatlik bir yemek ile degilde o günü doya doya sevgilinizle kutlamanız çok daha yararlı olacaktır.

3. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

bende kararsızım hediye seçiminde

4. A

Aysehgyul Yeni Üye

Benim ekonomik durumum bu sene çok iyi degil 14 şubat sevgililer günü için hediye fikirleri verebilirmisiniz? Ekonomik olmasını istiyorum özellikle neler yapabilirim?

5. n

nehirim Yeni Üye

Canım eger maddi durumunda sıkıntın varsa sevgiline çörek börek yap. Yada al bir kaç yumak ip atkı ör. İllaki pahalı hediye alacaksın diye bir şey söz konusu degil. Bunlarıda alacak durumun yoksa bir simit al ve onunla paylaş.

6. G

Güliz Yeni Üye

14 Şubat sevgililer gününde ben bir tane cp piliç alacagım içini dolduracagım yanına iç pilavi güzelce ayran sonrada hoş geldin sevgilim al sana en güzel hediye diyecegim :)

7. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Güliz bu fikrini tuttum :))))

8. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Çok orjinal fikirler olmuş cidden :) Konuyu açtıgımda bu kadar güzel fikirler çıkacagını tahmin etmemiştim. Şimdi ne yapıyoruz Tavukmu dolduracagız sevgilimize :))))

9. m

melismiray Yeni Üye

Bir sevgililer günü daha geçti dimi hediye stresiyle :) Yıllar geçince evlilikte de eşin seni çarşıya çıkarıyor ne istiyorsun seç diyor :) Sizlere ne aldı eşleriniz bilmem ama benimkiyle dün King çay makinesi seçtik. Fiyatı da uygunmuş, çayın demiydi çöpüydü derken artık uğraşmıycam gibi gözüküyor.

10. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

güle güle kullan king çay makinanı melismiray :)

11. m

melismiray Yeni Üye

Teşekkür ederim canım. Eminim çok kullanışlı olucak ürün. Bir an önce yeni evime geçip denemek ümidiyle :) Yorumlarımı paylaşırım.

12. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Hediyenin ne oldugu pekte önemli degil önemli olan hatirlamaktir bana göre , gerci sevgililer gununu hic anlamis degilim . Insan sirf sevgililer gununde degil diger gunlerde eve gelirken esine hediye alabilir , cicek vesaire gibi .

Tek bir gune adanmasinda bir anlam yok yani bence :D

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş