Seni düşündüm yine bu akşam üstü

Konu, 'Aşk Şiirleri' kısmında Hatice tarafından paylaşıldı.

1. Hatice

Hatice Yeni Üye

Seni düşündüm yine bu akşam üstü
    Gelmedin mor salkımlar sana küstü
    Umutsuz bekledim sabaha kadar
    O cok sevdiğin yağmurlar bile küstü

Mor salkımlı o sokakta ellerimi tut
    Okşa yine saçımı dizinde uyut
    Ne çok severmişim gidince anladım
    Serseri gecelerde sana ağladım

Bu akşamda sensizliği anılara srıp içtim
    [COLOR=seagreen]Kaybettikten sonra anlıyor insan [/COLOR]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]Meğerse hiçkimseyi senin kadar sevmemişim [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]Bi dönsen en güzel yerinde biten o rüya [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]Yeniden yaşanır istesen [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]Yıldızları sermezmiyim ayaklarına [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]Geldiğin yollara toz olmazmıyım [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]Yine şafak söküyor [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]Uykulerın unuttuğu gözlerim yine tavanda [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]Ne vardı diyorum ah bi dönseydin son anda [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]Şarjörüne hasret sürdüm sazımın [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]Şimdi hüzün işgalinde yüreğim [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]Ve ben hala mor salkımlı o sokakta bıraktığın yerdeyim... [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]F.Kısaparmak[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font]

2. M

Misafir Misafir

özlem seni çok seviyorum

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Begendim, cok guzelmis elinize saglik.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş