Şarkı sözü nickleri

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Tan tarafından paylaşıldı.

1. T

Tan Misafir

Sosyal paylaşım sitelerinde ve msn gibi sohbet programlarında kullanmak için geniş arşivli Şarkı sözü nickleri yani Şarkı sözü rumuzları aramaktayım.

2. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

* Unutamıyorum inanki bende yar ..Sana gelemem ama hasretin beni yakar..Acılarını ölümsüz aşkımın;Yaşıyorum içimde kaldığı kadar!!

* Onsuz günler geçmez derler,yanlış..Kader adam seçer mi,seçmez derler yanlış..

*Tadı yk sensz ne gündüzn ne gecenin ,tadı yk sensz sabaha doğan güneşn ,bir bn çaresz yokluunda yetim ellerim ,son ver bu ayrılığa yağmuru dinsn gözlerimn!!

* Bu tuğlalar bir bina yapmak için varlar.Bu dalgalarsa kumdan adalarımı yıkmak için çağlar.Cevaplarıma sorular sordukça sagopa ağlar..

* Hangi taş büyükse git vur başını;ben bitirdim sana olan aşkımı!!

* Can üzülür buna taş deil..Çekilecek gibi aşk deil..

* Şeytan diyor ki yanaş şuna!!Adını anma sataş şuna..Deli kader seni karşıma çıkaracak mı bilen yok!!

*Ben yaşarım yaşanmış duygularımla..Ortasından bölünmüş uykularımla..Sen beni düşünme toparlanırım..Güle güle git sen SaYgIlArImLa..

*Ben olmayınca hemen bulmuşsun birini..Yol ayrımnda unutTn yeminlerini..Sn bitirdn hem kendini hem de bni..Şimdi G!t artık dönme geri!!

*D!lerim ki en sonunda sen de pisman olursun..€ttigin bunca ezayı baskasından bulursun!!

*Gözler beni arar kalbin onu düşünür ..Tercih yap sonra üç kalp birden ölür!!

*Dur dur daha değil dur dur..Sana olan aşkım herkesi kudurtur

*Yeni bir gün doğuyor, Yine yoksun yanımda ..Zavallı gönlüm anladı ;mahkumum yalnızlığa..

*Ya şimdi tut elimden ..Ya da bir daha söz etme özlemekten!!

* Herşeyin üstesinden gelen kalbim bugünlerde beni yarı yolda koyuyor..Aşk dediğin şey belki son perde insan kapansın die dua ediyor!!

*Sen vaktinden çok sonra gelen sevdalı bir yağmur gibisin çisil çisil gözlerimden...

*Bana benden başka bir dost varsa bilmem lazımm!!

*Huzur özür dilemeli bana uğramadığı hergün için..

*İster kapıyı çarp git ; ister kalk feryad et..<Bensiz> geçen bugünü istersen 'milat' kabul et!!

*Hüzünler kaldı bende..Hasretin kaldı bende..Sızlayan yüreğimde , sen kaldın bende!!

*Fırtınamsın benim..Sen estikçe ben titrerim..

*Gidiorm buralardan tüm rüzgarlar senin olsun..Benden ayrı rüyadasın ; dilerim birgün uyanırsın!!

*Bana bi haller oluyor bu son zamanlarda ; günlerdir yüzüm asık bomboşum buralarda..

*Ucum yok bucağım yok ; saklımdasın eyy yar haberin yok!!Yıllar geçti sönmedi ateş , yanıyorum eyy yar haberin yok!!

*Sevdamızın adı berrak;sonu toprak ; dönen alçak olsun!!

*Tek seni sevdim yar..Tek seni sevdim yar..Sen de beni anlamazsan başka kim anlar??

*Sensiz olmuyor..Sensiz olmuyor..Rengim soldu , vadem doldu , yerin dolmuyorr..

*Ben sevdamı kefenledim..Ölsen de bir ölmesen de...

*ONU BİRDAHA GÖRMEYİ İNAN İSTEMEZSİN...SANADA ACI VERİR BU SON HALLERİ,BİLİRİM SENDE BENİM KADAR KOLAY SİLEMEZSİN...AMA ŞİMDİ BAŞKA RENKTE BAKIYOR GÖZLERİN.AĞLA KALBİM AĞLA...SEN AĞLA KALBİM AĞLAA....SUS SESİN DUYULMASIN İÇİNDEN AĞLA...

*UMDUĞUN DAĞLARA KARLAR MI YAĞDI?İÇİNDEKİ ACI BÖYLE Mİ ARTTI?BEN DEMİŞTİM DEMEYİ...EZBERLEDİM GİTMEYİ...İNSAN SEVDİĞİNE BÖYLE YAPARMI???

*AĞLAMAYI BİLMEYEN GÖZLER SEVMEYİDE BİLMEZ.BEN HALA AĞLIYORUM...DEMEK Kİ HALA SEVİYORUM...

*SENSİZDE DÜŞERMİŞ TAKVİMDEN GÜNLER.ZORLASANDAN ANMAZ ADINI DİNLER.GİDENİ SANMA Kİ BU GÖNÜL ÖZLER.UNUT DİYORDUN YA UNUTTUM İŞTE...

*SEN SEVSENDE SEVMESENDE GÖNLÜME GELMESENDE BEN SENİ SEVİYORUM...

*ÇOK UZAKLARDASIN...BENİ DUYAMAZSIN...UNUTTUN BELKİDE HATIRLAMAZSIN.HANİ DERDİN YA SEN BİTANESİN...!BİTANEN BURDA SEN NERDESİN?

*KİM BU GÖZLERİNDEKİ YABANCI?YARALAR BENİ YÜREĞİMDEN...HANİ BEN OLACAKTIM YALANCI...BAŞININ TACI...

*GİDENE KAL DEMEM GİDEN ZATEN GİDER;)SEVENE SEVME DEMEM SEVEN ZATEN SEVER.
    ßiR Dé ßiLméyéRék DéqL Ama ßiLéRék KıRMıssa ARtık Acı Da DuymaZ ßasLar YoK oLmaya..
    varbak.com - Sarkı sözLeRinDen nickLer... =)
    ''sn oLmadnda qecer zman nasLsa''

MuTsuzum işTe vaR mı DiyeCeginn ??

Aşk né Dmék aşkdan Yanmak Né Dmék KenarnDn ßiLe qCmiyoRsn xD

NasıL ßakTı ßiLmem Ama Sevgimii GöRemediii xS

Sana DeLi gibi Asıkken TükkeTTiğin bu kaLße yan Seni cok SevmişDim inaNn…

En Cok ßeni SeveRmişş ‘‘O’’

GeLme! bunCa yıLın ARdınDan Dönme! YeniDen ßasLayamaMm…

ßu SehiRde Sana Asık ßiRi yasıyOr <3

Sana qöZü gibi ßakaRken KayßeTTiqin Askına Yann..

SeveRek UnuTmak oLuR iş mi ? ßiLeRek UcuRama Önden aTLanıR mı kie? Kayßettiqin Yerine ne koySan doLmass..ßos ßıRakıcm yerini Hep ßomßo$!

Séviorm Séviorm Da séndn hiC habér YoK éRiorm qöRüorsn Ama sCakLıqnDn Eser yoK Hmén Hmén ßitiOrz Ama SnDén HiC ADım yoK..

VuRdun ßeni En Derinden YakTın Tüm AnıLARıı…

UzaK DuR ARTıK ßenDen! YaLnız öLmeK isTiOrmm!

Son Sözün haLa RüyaLaRmda kaLßim yoRgun Artık DayanaMaam YeniDen ßasLamayaa

Sennn İcimDeki Ayya$ Ruhumm..Sennn SARsınTısı kaLßiminn..<3

GözLeRDe ßiTmişSe YürekTe ARanmaZ inaNn..

DeneDim Senden SonRa ßenDe sevmeYii ßakMaDı qözLeRime KimSe senin qbii RüyaLaRıma esLiK EdemeDi hiC ßirii..
    Ne Desem ßoŞ piŞmanıM şimDi . . Ne Desen Hoş ßeLki unuTTun ߀nii . .

ßakamaM qözLeRine yaLan sözLErine SonbahaRsn Artk YüREqimdee..

Sevemem ARTk ßuz kaLßmLee…

DönüŞü Yok ki HeR HaTadann..

Cok Hoş KonuşuyOrsn Ama heP ßoŞ yoL ALDa Cek qiT !

2 keLime YeTer ßiTiRmen Rüyayı ßen qeRMedm yha Yayı HeR şeYin ßiR sonu vaRsa İsTisnaLaR zAman ve Sayı..

kaLßime sapLanan oKTun Ama kuRTuLamam Sakın SanMa !

Tek DiLeğim ßenim oLman Sadece koLLaRımDA uyumaNn <3

Son HüsRan oLdu Yine ßen MağLup oLanımm…

ßeLki HisseTTiRemeDim Ama SadeCe Seni sevDim yemiN EdeRmm…

sensizLik benM canımı acıTan..!

biz a$kı meLeklerden çaLdık <3(A)

tek diLeqimdi benim oLman..sadece koLLarımda uyuMan!

qözya$ın beNim öLüm kederim...

qit..hadi qit..cigerim yanıyor!

sevme beni sevdaLardan vurqunLar yedim..!

SeviLmeden sevmek varya o daha beTer..

aqLamak yok..Söz verdim tanrıya!

cezam müeBBet a$k tek sorun yaLnızlık...

seninLe kapattım a$k defterLerini...

Her$eyde biraz sen varsın...

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Guzel nicklermis vay be msn, icq yahoo yillari geldi aklima ne cok nick degistirirdik ne eglenceliydi o dönemler .

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş