Samsung’un En Ucuz Telefonunu Görmeye Hazır Mısınız?

Konu, 'Cep Dünyası' kısmında Yalnız Kalpler tarafından paylaşıldı.

1. Y

Yalnız Kalpler Misafir

[FONT=&quot]Samsung önümüzdeki ilkbahar sezonunda en akıllı telefonu piyasaya sürecek. Bu akıllı telefon dış görünüş olarak geçen yılın Samsung Galaxy S III telefonuna çok benzemektedir. Tamamen bütçe dostu olacak olan bu cihaz Samsung Galaxy core advance kod adı ile anılmaktadır. Samsung Galaxy S III modeline göre daha uygun bir fiyat ile piyasaya çıkarılacak olan bu telefon 800 piksel çözünürlüklü 4,7 inç dokunmatik ekrana sahip olup 1,2 Ghz çift çekirdekli işlemci ile donatılmıştır. İşletim sistemi android 4,2 Jelly Bean olan telefon 1 GB RAM’e sahiptir. Koyu mavi ve beyaz renklerde sizlere tanıtılacak olan telefonun fiyatı henüz belirlenmemiştir.

2. glorious

glorious Yeni Üye

Bir akrabama uygun fiyatlı bir smart phone almak istiyorum, kendisi yurt dışında olduğu için pek sık görüşme imkanımız olmuyor telefonda çünkü fiyatlar oldukça yüksek ülkeler arası.Ben de düşündüm ki bu yeni çıkan uygulamalar var, viber gibi en azından o olursa rahatlıkla iletişim sağlayabiliriz.Veya skype'dan da konuşmak mümkün, peki şunu hiç denemedim.Skype'dan cep telefonunda da görüntülü konuşmak mümkün mü acaba, bir de belli bir ücret ödememiz gerekiyor mu bunun için.Çünkü telefon sahibi yaşlı olduğu için kredi kartı kullanmak istemeyecektir güvenlik nedeniyle ama ön ödemeli paysafecard ile bakiye yükleyebilir gerekirse biz de hasret gidermiş oluruz.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş