Saç ve Sakal Ağarması nasıl tedavi edilir ?

Konu, 'Diğer Sağlık Alanları' kısmında Almira tarafından paylaşıldı.

1. A

Almira Yeni Üye

Saç ve Sakal Ağarması

Yaş ilerledikçe saça ve sakala rengini veren maddenin yapımı azalır ırsidir. Tedavisi yoktur. Ancak aşağıdaki reçeteler uygulanarak boyanabilirler.

Tedavi için gerekli malzeme : Reyhan tereyağı.

Hazırlanışı : İki tutam reyhan 2 çorba kaşığı tereyağında pişirilir. Soğuduktan sonra beyaz yerlere sürülür.

2. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Tıbbi çözümleride muhakkak vardır , Ancak reyhanı duymadım diyorlarki hergün bir tane sarmısak yutarsanız bir süre sonra saç beyazlarınız kalmaz.

3. Murat

Murat Yönetici

Saç sakal beyazlaşmalarını engelleyen kapsüller çıktı, ancak doğallıktan yana olan biri olarak gereksiz diyorum. Her yaşın kendine göre güzelligi vardır.

Venom bunu beğendi.
  4. b

birtanem16 Yeni Üye

Saçların ve sakalların kırlaşması ayrı bir güzelliktir erkeklerde.

5. M

Misafir Misafir

50-60 yaşından sonra güzeldir saç sakal beyazlaması 25-30 -40 yaşında değil bence kendimizi teselli etmeyelim bu yaşlardaysak tedavi edelim derim

6. M

Misafir Misafir

teşekkür ederiz. saç ağarması bende güzel durdu. her yaşın ayrı güzelliği

7. M

Misafir Misafir

Evet, Haklısınız Heleki Ticari sebeplerle beyazlayanlar ben gibi bir care arama gereği hissediyor .

8. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Sonuna kadar katiliyorum, dogallikten gelen birseyi degistirmek gereksiz, dedigin gibi abi her yasin bir guzelligi vardir önemli olan hayatinda guzel islere imza atip 60 yasina geldigimizde yasadigimiz hayattan pisman olmamamiz.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş