Rüyada Kolu Kesik Adam Görmek

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında denizkızı tarafından paylaşıldı.

1. denizkızı

denizkızı Yeni Üye

Rüyamda kolu kesik bir adam gördüm. Ben denize girerken o da bizimle denize giriyordu. Tanıdığım biriydi. Sabah uyandığım zaman rüyama anlam veremedim ve internette araştırdım. Rüyada kolu kesik adam görmek imrenilen birlikteliğe, beklentilerin yerine geleceğine, becerikli bir kişi, merhametli bir akraba, sıcakkanlı bir kişi, verimli bir gelir, maddi zorluklardan kurtulmaya, söze bağlı kalmaya, helal zenginliğe şeklinde yorumlar yapılmaktadır.
    kesik-kol-görmek.jpg

Hayali kurulan bir ilişkiye kavuşmaya, zenginliğe, hak edilen kuvvete, yetenek sahibi kimseye gibi yorumlarda bulunan rüya yorumcuları da bulunmaktadır. Aynı zamanda bereketli para, kazanç bolluğu şeklinde yorum yapanlarda bulunmaktadır. Olumsuz yorumlarda var tabii ama. Ben rüya söz konusu olunca asla ama asla olumsuz yorumlara izin vermiyorum kendi adıma. İyi düşünelim iyi olsun diyorum.

2. Murat

Murat Yönetici

Bu rüya yorumcularını iyice analiz edip kliniğe kapatmak gerekiyor, totalde incelendiğinde birbirleri ile çok çelişiyor.

3. Ottoman

Ottoman Bölüm Yöneticisi

Muhtemelen zombi filmi filan izleyen birisi bu tür rüyayı görecektir. Normal bir şekilde aklıma gelmez bu tür rüyaların gerçekliği.

4. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Ruyamda kolu kesik adam görmedim daha önce, denk gelmedi hic. Zaten pek ruya gören biride degilim öyle.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş