Rüyada Fal Baktırdığını Görmek

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında yaprak tarafından paylaşıldı.

1. y

yaprak Yeni Üye

Rüyada Fal Baktırdığını Görmek
    Rüyada Fal Görmek Ne Demek
    Rüyada Fal Baktığını Görmek Nedir

Rüyada fal görmek, gelecekle yorumlanır. Rüyanızda birine fal açtığınızı veya onun size fal açtığını görmek, başvurduğunuz bir devlet dairesinden olumlu bir cevap alacağınıza; öğrenci iseniz notlarınızın iyi olduğuna, genç bir kız iseniz, evleneceğinize, orta yaşlı iseniz emekliliğinizin yaklaştığına işarettir. Ibn-i Şirin'e göre; rüyasında fal açtırıp falının iyi çıktığını görmek düşmanlarına zafere, maksadına ereceğine, islerinin düzeleceğine; falı fena çıkarsa bu rüyanın aksiyle tabir olunur.
    Fal rüyaları iki şekilde yorumlanırlar. Rüyasında fal baktırdığını gören kimse dedikodulara, söylentilere neden olacak bir maceraya atılabilir. Veya adı bir olaya karışabilir.

kaynak:ruyatabirleri.gen.tr

2. Murat

Murat Yönetici

Rüyada fal batırdıgını görüp falcıya gitmenin tabiriyse size 3 vakte kadar cız bız ateş gelecek anlamındadır :)

3. p

pepe Yeni Üye

Fala inanmayın falsız da kalmayın anacım:)

4. M

Misafir Misafir

RÜyada fala baktiriyorum benden bİr ev anahtarimi ve para verdİm İstedİ verdİm Üzerİmde dolaŞtirdi falda bana 5 ay sonra senİn ÇoÇuĞun olur dİyor bİr bayan yanİ falci sÖyledİ ama para ve anahtar kendİsİnde kaldi:)....

5. a

alev Yeni Üye

Aman fala inanmayın falsız kalmayın kim rüyasında fal baktırdıysa canı fal baktırmayı istemiş demektir.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş