Rüyada Duha Suresini Okuduğunu Görmek

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Bu gece bir Cami içerisindeyiz, Caminin içinde Namaz kılıyoruz pencere kenarlarından 3 oluk var içeride sigara kokusuna benzer bir koku sonra cemaat yavaş yavaş dağılıyor dışarı çıkıyoruz ben Duha suresini okuyorum ve içeriyi tekrar giriyoruz şu pencereleri açalım diyorum o anda açıyoruz 1 tanesini ve o kuyu mu desem oluk mu desem oradan sular çıkıyor önce kirli su olduğunu anlıyorum sonra bakıyorum ki 3 tanesi de su fışkırtıyor bunlardan her birinden kızların yüzdüğünü görüyorum içine batanları su dışarı atıyor , bende camii içinde ki bu suya girmek istiyorum diyorum nasıl bir su? kızın bir tanesi cevap veriyor içi sıcak ılık temiz bir su nasıl diyorum kuyu gibi mi? benzer diyor biraz yüzüyorum ve sabah Namazına kalktım :)

Şimdi araştırmalarımıza göre bakalım Rüyada Duha suresi okumak neymiş.

Rüyada duha sûresini okuduğunu veya kendi üzerine okunduğunu gören kişi, iyilik ve güzelliğe kavuşur, zayıf ve yoksul olanlara iyilik etmeye,sürekli merhametli olmaya, korku ve şiddetten uzak olmaya ve emniyete işaret eder.

Rüya yorumcularından İbn-i Sîrîn demiş ki: Bu güzel sureyi rüyasında okuyan veya okunduğunu gören, yetime acır, dilenciyi reddetmez, kendisinden istenileni verir, fakir fukaraya iyilik ve ihsanda bulunur.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş