Rüyada Ders Çalışmanın Yorumu

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

1. R

Rüya Yeni Üye

Rüyada Ders Çalışmak ne demektir?
    Rüyada Ders Çalışmak ne anlama gelir

Rüyada Ders Çalışmanın yorumu nedir?

Rüyada Ders Çalışmak şu şekilde yorumlanır: Kişinin beklediği yardımı pek kolay alamayacağı anlamına gelir. Ama ders veren kişi üstün bir kişi ise kişi sıkıntı ve kuruntularından kurtulacak demektir.Rüyada ders vermek başkalarına faydalı omaya ders dinlemek ise bir isi basaracagına işarettir.

2. y

yeşil Yeni Üye

Her şeye ulaşmak o kadar kolay değil çalışarak emek vererek alınır bazı şeyler

3. K

Kara Yeni Üye

Emeksiz yemek olmaz sonuçta

4. M

Misafir Misafir

Aynen öyle arkadaşlar insan bir işin üstünde çalışmalı ki çalıştıgı işin üstünde başarılı olmalı.Başaralı olmamışsa o işte zaten çalışmamıştır eger üstün başarılı olmuş ise çalışmıştır,çablamıştır.ßizde çalışalım inşaallah ailelerimiz gururlansın öyle degiL.mi ama.? :p :rolleyes: Sizi seviyorum HERKES Çalışsın Çünkü Bu Devirde Okumayana Para Yok Ekmek Aslanın Agzında Okumazsan Bile Çalışmak Çok Zor Ne Yapacaksın Okumazsan Hıı Söylesene Bi Hamballık oLabilir.mi veya temizlikçi tuvalet :confused:v.s masa başında otursan oturdugun yerde para kazansan ne güzel olur değilmi okusan ailen senle gurur duysa ne sewinirsin değilmi işte okumak bu kadar GÜZEL bende okuyorum allahın izniyle inşallah dualarınızı bekliyorum :) yzn:seda gkkaya :p

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş