Rüyada Deprem Olması ve Evin Yıkılması

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Rüyada deprem olduğunu görmek ve depremin sonucunda evin sağa sola giderek yıkılması ve enkaz altında kaldığını görmek nedir?

Bir rüyada ; 3 Katlı bir evdeyim, evin arka odasında daha önceden ölmüş Annem dahil bir kaç kardeşimle otururken deprem oluyor ilkinde ev sallanıyor, ikincisinde daha şiddetli ben sallantı olurken kendimi kanepeye dayıyorum ve 3. kez sallandığında ev yıkılıyor, sonrasında en üst kat göçük altında kalırken 1. kat daha az zarar görüyor ve bir kaç kişinin öldüğünü görüyorum, bu rüya neye işaret eder?

2. d

demir_83 Yeni Üye

Bir kadının rüyada deprem görmesi kadının çocuğunu düşürmesine, bir yerden bir yere göç etmeye, o bölgeye isabet edecek olan bela ve musibete işaret edermiş.

Bir başka yoruma göre deprem olduğunu ve kimi insanların sağ kaldığını görmek, kimilerinin de öldüğünü görmek o bölgeye devlet adamlarının gelmesine ya da salgın hastalığa, yine deprem olduğunu görmek bazen iş ve geçimde meydana gelecek canlılığa ve Rüyada deprem görmek büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret etmektedir.

3. n

neval Yeni Üye

Rüyada depreme maruz kalmak, her şeyin aniden değişeceğini haber verdiğini söyleyenler olduğu gibi Rüyasında deprem olduğunu gören kişinin başka bir yere göç edeceği yada taşınacağına işaret ettiği söylenir.

Bazen de deprem, rüyayı gören kişinin öleceğine işarettir.

Deprem ile evinin yıkıldığını ve içinde ev halkından sadece kendisinin kurtulduğunu gören kişinin, ölümünün yaklaştığına işaret eder.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş