Rüyada Birini Kurtarmak Ne Anlama Gelir?

Konu, 'Güncel' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

1. R

Rüya Yeni Üye

Rüyada Birininin Canı Kurtarmak
    Rüyada Can Kurtarmak
    Rüyada Birini Kurtarmak Nedir

Rüyada Birisini Kurtarmak
    Rüyada can kurtarmak, iyilik görmeye ve güvenilir dostlara ihtiyaç duymaya işarettir. Birini kurtarmak; takdire şayan bir faaliyetten dolayı ödül veya övgü alacağınıza...

2. Şaban

Şaban Yeni Üye

hiç böyle bir rüya görmedim

3. M

Misafir Misafir

ben kurtardım hemde komşumuzun çocuğunu sua çıkardım resmen ölüydüm burnunu sokınca bir sürü su çıktı birden canlandı :D:eek:

4. M

Misafir Misafir

ya ben rüyamda sarışın bir erkek bebek şelale gibi bir yerde boğulmak üzereydi ablam hemen çocuğu kurtardı bir battaniye örttü sonra etrafa bakındık herkez kaçıyor bizde kaçmaya başladık biz eve vardık ama ablamın kucağında hala o sarışın bebek bir süre sonra bebek uyandı sonra ailesini aramaya başladık ama bir kişi çıktı oda annesi değildi sonra bebek bizde kaldı sonra uyandım ne anlama geliyor:confused::confused:

5. a

aslin Misafir

sacmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........

6. e

ecenurmm. Misafir

Rüyamda beni bi yere götürüyolar ama ordan çıkamıyorsun.Bir küçük kız asker görüyorum ve onunla birlikte kaçıyorum, kormadan. Sonra bir deniz kıyısına geliyoruz kız denize giriyor orada bir kaç kişi görüyorum hepsi denizde denizde olmayanlar da giriyor.. Ben denize girmek için taşların üstünden adım ata ata giderken bi taşa basıyorum . kıbırdasam taş sallanıyor ben o taştan düşersem eğer boğulurum çünkü deniz çok derin. kıbırdasam taş sallanır ve ben düşerim karşımda bir yengeç görüyorum 2 avuç kadar kıpkırmızı bi geri bi ileri geliyor bende kıbırdayamıyorum , korkuyorum. en sonunda korkudan denize atlıyorum sonra gerisini hatırlamıyorum.

7. M

Misafir Misafir

rüyamda uçuyorum uçarkende denizde biri boğuluyor onu kurtarıyorumne demek bilen varmı arkadaşlar:confused::rolleyes:

8. M

Misafir Misafir

ben rüyamda köpekten kaçıyodum mezarlık gibi yerde duvarları yıklıyodu biri altında kalıcakken kurtarıyoduk.sonra birden güneş oluyodu çok azı kararmış her yere ışık saçıyodu

9. a

aşkperest Misafir

rüyamda sarışın güzel kızı yanmaktan kurtardım sonra benle öpüştü

10. m

mira90 Misafir

Merhaba,
    Uyumadan önce duamı ettim ve olmasını istediğim kısmetimi düşünüp, uyudum. Kısmet olarak gördüğüm sevdiğim adamdı.. Rüyamda evlerde kullanılan içinde su olmayan bi akvaryum gördüm.. balıklar içinde can çekişiyordu.. Bi anda agzından boşalırcasına akvaryuma su doldurdum ve bi anda balıklar yüzmeye başladı..bu ne demek?

11. Murat

Murat Yönetici

Her halukarda birinin canını kurtarmak güzeldir, Allah rüyanızı hayırlı etsin.

12. e

eslem Misafir

Can kurtarmak güzel bir şey, rüyanız isallah hayr olsun....

13. Uranüs

Uranüs Yeni Üye

Rüya'da birisi bana Allah kurtarsın dedi, bunun anlamı nedir?

14. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Böyle bir ruya görmedim hic.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş