Rüyada Asansöre Binmek Nedir?

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

1. R

Rüya Yeni Üye

Rüyada asansöre binmek ne anlama gelir?

Bir kişinin rüyasında asansörle bir binanın üst katlarına çıkması ise bu görülen rüya maddi ve manevi derecelere işaret etmektedir.Yine rüyada görülen asansör, hayırlı bir dosta, müşfik bir arkadaşa da işaret etmektedir.

Rüyasında asansörle bir yere çıkmak veya binanın alt katlarından birine inmek, bir ihtiyacını gidermek için kendinden aşağıda olan birine başvurmaya işarett eder.Rüyayı gören kişinin asansörle istediği kata rahatlıkla çıkmak veya inmek, işlerin yoluna girmesi ile yorumlanır.

Görülen bu rüyada asansörde mahsur kalmak, güvendiği bir kimsenin kendisini yan yolda bırakmasına, üzüntü ve kedere işarettir. Bindiği asansörün çatı katında veya tavan arasında durduğunu ve kendisinin de burada indiğini görmek, bir girişimde yanlış bir yol izlemeye, işlerin sarpa sarması ile yorumlanır.Kişi Rüyasında asansöre biniyorsabu rüya bir amaca bilinçli olarak yönelmeye, tüm dikkatini bir iş üzerine yoğunlaştırmaya işaret eder.

2. i

ilayda Yeni Üye

bende rüyamda asansörden aşağı düşüyordum ama birşey olmamıştı. bunun ne anlama geldiğini merak ediyorum.

3. Murat

Murat Yönetici

O halde güzel bir haber asansöre bindim bir sürü kat çıktım duraklamadan..

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş