regl surecim cok farkli gecti.acaba hamilemiyim?

Konu, 'Gebelik' kısmında oyadabu tarafından paylaşıldı.

1. o

oyadabu Yeni Üye

Arkadaslar bir konu kafami cok karistiriyor oyleki internet kurdu olucam yakinda. Ben bu ay regl olmadan bir gun once asiri bir bel agrisi yasadim ve o gun bir damla kadar kahverengi leke geldi. Ertesi gun uyandigimda belim ve kasiklarim o kadar siddetli agriyordu ki kanamam da baslamisti. Acidan oyle canim yaniyorduki 2 tane majezik ictim. Ictikten yarim saar sonrada kusarak cikardim.2ci gun reglim o kadar yogun geldi ki buyuk buyuk pihtilar seklinde.sonra sanki hic kanamam yokmus gibi kesiliverdi arada azar azar kahverengi lekelenmeler oldu. Normalde adetim 5-6 gun surer. Buarada da surekli yorgunluk hissediyorum hic birseye gucum yok ve durmadan grip oluyorum. Boyle bir durum hamilik belirtisi olabilir mi? Boyle seyler yasayipta hamile kalan arkadaslar varmi? Yardimci olursaniz cok sevinirim.

2. Murat

Murat Yönetici

Test yapmayı denediniz mi?

3. o

oyadabu Yeni Üye

Denemedim. Tekrar hayal kirikligi yasamaktan korkuyorum ama bir yandan da farkli biseyler oldugunu hissediyorum bilemedim yani

4. Murat

Murat Yönetici

Rahat olun test yapın, sonuçta çıkacak sonuç sizin için iyi olacak şüpheniz den kurtulacaksınız.

5. o

oyadabu Yeni Üye

Haklisiniz en iyisi bu sanirim yarin o zaman hayirlisi artik

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş