Regaip kandilinde okunacak dualar

Konu, 'Ayet, Dua ve Hadis' kısmında abdurRAHMAN tarafından paylaşıldı.

1. a

abdurRAHMAN Yeni Üye

Regaip kandili 2012 yılın 24 Mayıs Perşembe gününü mübarek Cuma gününe bağlayan gecesi idrak edilecek. Regaip kandilinde hangi dualar okunmalı, hangi duayı okursak Rabbimize bu gecede daha çok yaklaşırız diyenler olacaktır.

Regaip Kandilinde nasıl ibadet etmeliyiz? Regaip Kandili oruçlu olarak karşılanmalıdır. Regaip Kandilinde, kazası olanın hiç değilse bir günlük kaza namazı kılması, çok iyi olur.

Regaip Kandilinde Kuran-ı Kerim okunmalıdır.

2. a

aysima Yeni Üye

Ellerimi Rabbime açarak sonsuza dek mutlu huzur istiyorum. Allah'ım kandiller yüzü hürmetine bizi affet.

3. S

SABAHAT Misafir

ÜÇ AYLARINIZ MÜBAREK OLSUN
    :rolleyes:

4. ülkü

ülkü Misafir

tüm islam aleminin Ragaip kandili mübarek olsun Allah daha nice kandillere ermemizi nasip etsin. tüm hastalarımıza acil şifalar versin Rabbim kimseyi zor durumda bırakmasın inşallah ve ALLAHımdan banada sağlık ve huzur vermesini diliyorum amin dermisiniz arkadaşlarım buna ihtiyacım var kim bilir belki sizin amin demeniz beni bu ruhsal hastalıktan kurtulmama neden olur herkesten Allahım razı olsun kimseye dert vermesin rabbim . ülkü

5. M

Misafir aaaa Misafir

Allahım bu yıl görecgim sbs de bna ve tm arkdşlarma yrdmcı ol yrbbim bizlere sağlık huzur ver rabbim hastalara şifa dertlilere derman ölmüşlerimizinde mekanını cennet eyle yarabbim Allah rızası içn amn dermsnz :D

6. M

Misafir Misafir

amiin arkadaşım amin.

7. j

juli Misafir

bu gece özellikle hangi dular okunmalıdır ? Regaib kandiliniz mübarek olsun.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş