Recep Tayyip Erdoğan İletişim

Konu, 'Bilgi Deposu' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Recep Tayyip Erdoğan İletişim Adresini merak edenler için..

Recep Tayyip Erdoğan mail adresi,
    Recep Tayyip Erdoğan E-posta
    Recep Tayyip Erdoğan E Mail Adresi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın Mail Adresleri;

bimer@basbakanlik.gov.tr
    receptayyip.erdogan@basbakanlik.gov.tr

AK PARTİ GENEL BAŞKANI VE BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan'ınİletişim sayfası için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız

Recep Tayyip ERDOGAN İLETİŞİM

Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın Mail Adresleri ise;

bimer@basbakanlik.gov.tr
    receptayyip.erdogan@basbakanlik.gov.tr
  2. Kaç ayda cevap geliyor? :)
  3. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

Ben Italya’dan, Sicilya adasin dan, Siracusa sehrin de calisiyorum. Turkiye deki ikametim Denizli. Ben Birol Durtuc, televisiyon da gordugum haberler den, Turkiye savas alani cevirmeye calisanlar, televizyon daki gordugum ..bu milletin zararlarini ve devletin zararlarini, butun BDP millet vekillerinin uzerinden cikartmanizi arzu ederim!
  4. şahzade

şahzade Misafir

oglum ben 65 yaşında bir yaşlı kadınım 6 çocuk annesiyim 9 senedir eşimi kaybettim evladlarımın 5 i evli en küçük oglum yanımdaydı ama babasını kaybedince oglum yetim kaldı ve babasının üzüntüsünden kendini kaybetti ve kötü insanlarla arkadaşlık yaptı ve oglumu ve oğluma seneler sonra ogluma mahkeme kagıtları geldi ve oğlum mahkemelere gitmedi korktu tutuklarlar diye ama çok yanlış yaptı ve şubat ayında oglumu tutukladılar ve ceza evine ***ürdüler 6 seneden 4seneye düşürdüler ben oglumun suçsuz yere ceza evinde kalmasını istemiyorum ben astım şeker tansyon hastasıyım ve şimdi üzüttüden vesıkıntıdan bagırsak rahatsızlıgı çıktı hep onu düşünmekten ve belki oglum çıkana kadar ben oglumu göremem oglum senden tek istedigim af çıkarman hapisanelere ve beni ogluma oglumuda bana kavuştur çünkü artık tek başıma kalmak istemiyorum çok düşünüyorum sizde n tek istegim bu aliaga şakran ceza evi de
  5. Başbakana ilk mesajdaki adresten yazmanız gerekiyor
  6. Sayın başbakanımız kendisi bizzat bakıyor mu acaba bu adreslere
  7. Sabır

Sabır Moderatör Yetkili Kişi

Artık cumhurbaskanlıgı adresini yazarız 10 Agustosdan sonra..:rolleyes:

Sayfayı Paylaş