Ramazan Fitre Miktarı 2011

Konu, 'Dini Bilgiler' kısmında SalmaHayek tarafından paylaşıldı.

1. S

SalmaHayek Yeni Üye

2011 Yılında Fitre ne kadar, Ramazan Fitresi kaç tl, Fitre miktarı 2011
    2011 Ramazan fitre miktarı

Diyanet İşleri Başkanlığı, önümüzdeki Ramazan ayında fitre miktarını 7.50 lira olarak belirledi.

Ülkenin sosyo

2. Murat

Murat Yönetici

Kişi başı fitre miktarı 7.5 TL örnek verecek olursak evimizde 3 kişi var Murat, Hatice, Nehir bu üç kişi için 22.5 TL fitre miktarı vardır. Ev hanenizdekilerin yetişkin olması gerekmez çocuklar içinde fitre verilir. Sizde bu sene fitrelerinizi Diyanetin kampanyası olan Afrika'da aç kalan çocuklara yardım olarak verebilirsiniz. Allah razı olsun.

3. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

afrika için fitre verme önerisi gerçekten çok güzel bir fikir kesinlikle bu sene filtremi afrikadaki yardıma muhtaçlardan yana kullanacağım.

4. i

irem Yeni Üye

Herkese Hayırlı Ramazanlar Afrika konusunda bende sizlerle aynı fikirdeyim şuan onlardan daha fazla ihtiyacı olacak yoktur. Bende Oraya yardım edeceğim

5. M

Misafir Misafir

he cuma namazında olduğu gibi akraba komşu ve tüm yakınları tok ise fitreler afrikaya gidebilir. Ya yakınlarında aç var sa ??

6. M

Misafir Misafir

yakınlarımızda olanların açlığından sorumluyuz zaten, her zaman yardım edebiliriz, imkanlarımız dahilinde etmeliyiz! fitre zamanını beklememeliyiz.
    Şimdi ihtiyacı olanlar Afrikadakiler!

7. M

Misafir Misafir

Hepinize katılıyorum Somaliye yardım bekliyorlar .. Fitre zamanını beklemekle hata yapıyoruz sanırım..

8. M

Misafir Misafir

ülkemde zor durumda okadar cok insan var ki, somaliye yardım etmeyi kesinlikle dusunmuyorum.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş