Rafet El Roman Sevgilisi

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Rafet El Roman Sevgilisi ,

Rafet El ROman Kiminle Evleniyor ? ,

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman, kendisinden 21 yaş küçük olan sevgilisi Ceren Kaplakarslan ile nişanlandı. Oğlu Edvan'ın annesi Yeşim Hanım'la nikah masasına oturmayan Roman, Ceren Hanım'a abayı yakmış anlaşılan... Roman'ın 3 çocuğu ve aralarındaki 21 yaş farkı bu aşkı şimdi olmasa bile ileride etkiler mi?

kesinlikle etkiler. Bu tür ilişkilerin çok örnekleri var. Yaş farkından çok farklı hayat tarzları olumsuz bir etki yapar. Rafet, çok hareketli ya da sık sık gece dışarı çıkan biri değil. Aşk adamı o. O yüzden belli bir süre sonra başkasına da aşık olabilir. Rafet'in öyle bir özelliği var çünkü. 3 çocuk da problem olabilir.

İkilinin ayrılmasına Ceren'in babası neden olmuştu. Çok sert konuşmalar yapmıştı. Şimdi nasıl oldu da baba ikna oldu ben onu anlayamadım. Babası Ceren'i eve kapatıp, telefonunu elinden almıştı. Uzun süre kimseyle iletişim kurmasına izin vermemişti. Bu yüzden Ceren bunalıma girmişti. Hatta yardım bile almıştı. Kızının intihar edeceğinden korkmuş olabilir. Ya da Rafet, Ceren'in babasını karşısına alıp konuşmuştur. Baba da Kızımı seviyorsan evlenirsin" deyip bu işe ancak bu şekilde onay vermiş olabilir. Ceren çok seviyor Rafet'i. İnşallah ayrılmazlar ve mutlu olurlar.

2. Murat

Murat Yönetici

İki yetişkin insan ne yapar ne eder bize ne vermişler kararlarını hayırlı olsun :)

3. a

angel Yeni Üye

çok bile durdu şimdiye kadar boşanalı oldukça uzun zaman oldu hayırlı uğurlu olsun

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş