Rüyada Silah Sesi Duymak

Konu, 'Dini Bilgiler' kısmında alibey tarafından paylaşıldı.

1. alibey

alibey Yeni Üye

Rüyada Silah Görmek ne anlama gelir
    Rüyada Silahla Vurulmak manası nedir
    Rüyada Silah Sesi Duymak nedir

Rüyada silah görmek, düşmana galip gelmeye, zafere ve hastalıklardan şifa bulmaya işarettir. Rüyada üzerinde silah olduğunu görmek; kemâl sahibi olmaya, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine, dinde selaha ve hastalıktan şifaya delalet eder. Rüyada silah kullandığını görmek; filme, fakirlik ve şiddetten kurtaracak mala ve düşman üzerine zafer bulmaya delalet eder. Rüyada silah kuşandığını görmek bazan da; hastalık ve dertlerden kurtaracak ilaca, şeytanın şerrinden kendisini muhafaza eden hanıma işaret eder.

2. Ruhsar

Ruhsar Yeni Üye

Rüyada silah sesi mutlaka biyerlerden iyi veya kötü haber diye yorumlanır bizde

3. öylesne

öylesne Misafir

:p:confused: çook saçma konuşuyorsnz bazn iyi bir haber mi alacam kötü bir haber mi:mad::eek::p

4. huzur

huzur Misafir

Silah sesi iyiye yorumlanmış hmm evet uzaktan gelecek sevincli haberdir.

5. Şaban

Şaban Yeni Üye

silah sesı duymak hayırlı bır işe vesıle olmak demektır

6. Şaban

Şaban Yeni Üye

Rüyada silah kuşandığını görmek bazan da; hastalık ve dertlerden kurtaracak ilaca, şeytanın şerrinden kendisini muhafaza eden hanıma işaret eder.

7. Misafir

Misafir Misafir

rüyada silah sesi duymak

8. alev

alev Yeni Üye

Silah sesi ses duymaya işaret eder

9. Misafir

Misafir Misafir

10. pinar

pinar Misafir

Ozaman biri şunu yorumlasın arkadaşlar cok etkilendim ve sitelerde doğru dürüst bi yorum bulamıyorum. :( Rüyamda manav cadde üzerinde ve yeşil elma yeşil biber marul sadece yeşil önünde duruyorum ve bi olay oluo olayda biri eline silahı alıo bana doğru tutuo ve silah patlıo yanlışlıkla ama adam kullanmaı bilmio normalde ve sesi hala kulağımda cınlıyo. sol bacağımı sıyırıyo ama kan yok. uyandım ve bacağımda acıyı hala hissediodum. ürperdim uyuyamadım sonra biri beni aydınlatsın lütfennnnn :(

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. rüyada silah sesi duymak

,
  2. ruyada silah sesi

,
  3. rüyada silah patlaması

,
  4. rüyada tabanca sesi duymak,
  5. rüyada silah sesi duymak ne anlama gelir,
  6. rüyada silah görmek ve sesini duymak,
  7. ruyada silah sesi duymak gormek,