1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Perde Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Hayal Gemisi tarafından paylaşıldı.

 1. Hayal Gemisi

  Hayal Gemisi Yeni Üye

  Perdeler odalara samimi hava katan ayrıntılar arasında yer almaktadır. Evdeki mahremiyeti sağlamanın yanı sır gün ışığının eve girmesine engel olmak amacı ile tercih edeceğiniz perdeler aynı zamanda oda dekorasyonlarınıza uyumlu şekilde seçmeniz gereken dekor ürünleri arasında yer almaktadır. Dekorasyon tarzı, oda büyüklüğü ve odanın renk düzeni perde seçiminde dikkat edilmesi gereken ayrıntılar arasında yer almaktadır.

  Odalarınızda yere kadar inen pencereler varsa uzun perde kullanımı tercih edilmelidir. Modern dekorasyona uygun bir odanız varsa geometrik desenli perde tercihinde bulunabilirsiniz. İngiliz tarzı odalarda çiçek desenli perde kullanımında bulunabilirsiniz. Desenli mobilyalarınız varsa perdelerinizi düz renk tercihi ile gerçekleştirmek yerinde bir tercih olacaktır. Vintage ya da klasik tarz odalarda ise balon, toplamalı, kruvaze ya da Fransız tarzı perde seçiminde bulunabilirsiniz.

  Ev dekorasyonlarınızda modernliği elden bırakmak istemiyorsanız jaluzi, stor ya da katlamalı perde tercihlerinde bulunabilirsiniz. Stor perdeleri kaliteli mağaza tercihlerinizle gerçekleştirmelisiniz. Odalarınıza ışık girsin istiyorsanız tül perde tercihinde bulunabilirsiniz.

  Perde seçerken aynı zamanda duvar rengi, döşemesi ve dekorasyon çeşidine de dikkat etmeyi unutmamalısınız.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş