Pazar Günü İçin Kısa Günaydın Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Güzel bir Pazar sabahına uyanan kişiler sevdikleri için pazar gününe özel kısa günaydın mesajları çekebilirler.

Ruhum her gün seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasan da yüreğimdesin günaydın bir tanem.

Küçücük bir günaydındır bazen yürekleri uçuran, küçük bir günaydındır bazen insanı göklere ulaştıran, buda bir sevgiliye günaydın.

Sabah uyanınca gözlerimi açıp seni izlemek ,dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim balım.

Günaydın mavi dünyam, günaydın ak meleğim, günaydın hayatımın anlamı aşkım.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep sen varsın bebeğim yaşarcasına günaydın aşkıtoma.

Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın herşeyim günaydın.

Günaydın bitanesi yeni doğan her gün umutlarımızın senedi olsun.

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem.

Dertler olsa da ömrümüzde ışık bitmez kalbimizde yine gülerek başlayacağız bu güne günaydın olsun birtaneme.

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.

Sensiz bir gece daha gözlerini kıskanan güneşin doğmasıyla bitti, bugünü de seninle geçirmenin ümidiyle günaydın aşkım.

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. pazar günü mesajları

,
  2. pazar mesajlari

,
  3. pazar günü günaydın mesajları

,
  4. pazar sabahı mesajları,
  5. pazar mesajı,
  6. pazar msj,
  7. günaydın pazar mesajları,