Paragrafta gizlenmiş olan 15 meyveyi bulubilecekmisiniz

Konu, 'Bilmece & Akıl Oyunları' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

1. yosun

yosun Süper Yönetici

Ahmet Sakar Mutalip gibi ağlayıp sızlamaya sanki razı. Ama ne yapsın...Serseri kurşun omuzuna gelmiş...Ağlayarak avunacak sanmıştık. Ağladı ama içi lekeli sargı bezini omuzuna rahatlıkla sardı. Kardeşleri Canan Aslı ve Selma onun vurulduğunu bilmiyordu. Şef Talip ile Derviş Nedim yaba demirini ellerinden atıp tay vasıtasıyla doktor çağrmaya gittiler. Ta ki viran köyü zümrüt tepelerine kadar mola vermediler..

2. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Canan Aslı :Ananas
    Selma : elma
    Omuzuna : Muz
    yaba demirini : Badem
    Ta ki viran : Kivi
    köyü zümrüt : üzüm
    Şef Talip: Şeftali
    Serseri kurşun: Erik
    Sakar Mutalip : Armut
    içi lekeli : Çilek
    [FONT=Arial]Derviş Nedim : [/FONT][FONT=Arial]Vişne

[FONT=Arial Narrow]
    [/FONT][/FONT]
    [FONT=Arial Narrow][COLOR=#ff6600][FONT=Arial Narrow][I][COLOR=black]Ahmet Sak[/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]ar[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=red]Mut[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black]alip gibi ağlayıp sızlamaya san[/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]ki[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=red]raz[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black]ı. Ama ne yapsın...Sers[/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]eri k[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black]urşun o[/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]muz[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black]una gelmiş...Ağlayara[/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]k[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=red]avun[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black]acak sanmıştık. Ağladı ama i[/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]çi[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=red]lek[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black]eli sargı bezini o[/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]muz[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black]una rahatlıkla sardı. Kardeşleri C[/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]anan[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=red]As[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black]lı ve S[/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]elma[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black] onun vurulduğunu bilmiyordu. [/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]Şef Tali[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black]p ile Der[/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]viş[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=red]Ne[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black]dim ya[/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]ba[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=red]dem[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black]irini ellerinden atıp t[/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]ay[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=red]va[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black]sıtasıyla doktor çağrmaya gittiler. Ta [/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]ki vi[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black]ran köy[/COLOR][/I][COLOR=black][I][COLOR=red]ü züm[/COLOR][/I][COLOR=red][I][COLOR=black]rüt tepelerine kadar mola vermediler [/COLOR][/I][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Arial Narrow][I].[/I]

Şöyle olacak sanırım :)[/FONT][/COLOR][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/FONT][/COLOR][/font]

3. yosun

yosun Süper Yönetici

doğru canım tebrikler...

4. A

Abdullah Yeni Üye

Şef Talip: Şeftali
    Serseri kurşun: Erik
    Sakar Mutalip : Armut
    içi lekeli : Çilek
    Derviş Nedim : Vişne
    bunları bulabildim ben...

Kutucuğu Tıklayın: