Öyle Bir Geçer Zamanki Yeni Bölümler Ne Zaman Başlayacak?

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında muna tarafından paylaşıldı.

1. m

muna Yeni Üye

Öyle bir geçer zamanki yeni sezon ne zaman başlıyor
    Öyle bir geçer zamanki yeni yayın dönemi ne zaman

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki, 37'inci bölümü ile sezona veda etti. Merak uyandıracak bir finalle sezonu sonlandıran dizinin merak edilen tüm soruları eylül ayında yanıt bulacak.

2. Murat

Murat Yönetici

Öyle bir geçer zamanki 38. Bölümü ile 13 eylül Salı günü ekranlara merhaba diyecektir. ( tahmin )

3. A

Abdullah Yeni Üye

13 eylül salı günü ekrana çıkacağını düşünüyorum....

4. _

_tugba_ Yeni Üye

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi 'Öyle Bir Geçer Zaman ki'de, yeni sezonda neler olacak?

**Balıkçı ölüyor: Dizinin yeni sezon ilk bölümü bütün ailenin balıkçının mezarında toplandığı sahneyle açılıyor. Balıkçı ölmüş, bütün aile üzgündür.

** Babaanne deliriyor: Oğlunu vuran babaanne akıl sağlığını kaybederek akıl hastanesine yatıyor. “Ben bunu nasıl yaparım” diye kafayı yiyen babaanneyi, aile akıl hastanesine yatırıyor.

** Küçük Osman büyüyor: Dizide zaman atlaması yaşanıyor. Küçük Osman diziden ayrılıyor. Yeni sezonda Osman’ı büyümüş bir halde başka bir oyuncunun performansıyla izliyoruz.

** Aylin, hamile kalıyor: Soner’in kardeşiyle evlendirilen Aylin’le Soner arasında aşk büyüyor. Bu ilişki sonucunda Aylin, Soner’den hamile kalıyor.

**Ali Kaptan: Onu da siz bulun artık.

5. g

güzide Yeni Üye

öyle bir geçer zamanki de neler olacak
    öyle bir geçer zamanki balıkçı öldü
    öyle bir geçer zamanki ali kaptan ölüyor mu gibi soruların cevabını vermişsiniz :)

6. i

irem Yeni Üye

Öyle bir geçer zamanki yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum çok acı bir sekilde sezon finali yapıldı

7. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

öyle bir geçer zamanki dizisinin yeni bölümünü merakla bekliyoruz

8. M

Misafir Misafir

Osmanın yeni sevgilisi olacakmış okula başlayacakmış..

9. a

avrupali Yeni Üye

Guzel konusu olan bir dizi. Cogu dizi gibi ''bos'' bir konusu yok. Takip ediyorum, sezon acilisini izleyecegim.

10. M

Misafir Misafir

Osman okula baslayacak ve sinif arkadasina asik olacakmis.. baska bir açiklama yapilmadi kanal d tarafindan.. Heycanla bekliyorum..

11. M

Misafir Misafir

6 eylülde başlıycak fragmanı yayımladılar

12. M

Misafir Misafir

filim 6 eylul salı gunu baslyacak fragmanında osman okulla baslıoo ..... 6 eylulu bklyn .......

13. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

evet yeni bölüm hızlı girdi gibi. : )

14. Şaban

Şaban Yeni Üye

ali kaptan ölmüş sanırım

15. Şaban

Şaban Yeni Üye

13 eylül salı günü ekrana çıkacağını düşünüyorum....

16. M

Misafir Misafir

sabırsızlıkla bekliyorum :rolleyes:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş