Örgü Buzdolabı Süsü Nasıl Yapılır

Konu, 'İlginç Örgüler' kısmında Babet tarafından paylaşıldı.

1. Örgüden Buzdolabı Süsleri Yapımı

Sevgili hanımlar Minik örgülerden oluşturacağınız örgü buzdolabı süsleri son yılların trendleri arasında yer alıyor. Piyasada bile satılmaya başlayan bu örgü süslerden sizlerde evde otururken kendinize ve sevdiklerinize buzdolabı süsleri örebilirsiniz.

Aşağıda sizlere Birbirinden güzel örnekler vereceğim beğendiğiniz örnekler arasında seçim yapmakta zorlanacağınıza garanti verebilirim.Eğer örnekler arasında kararsız kalıyorsanız bir kaç tane örüp buzdolabınızı süslemenizi öneririm :)

Öncelikle sizlere aşağıda bir örnek vermek istiyorum kolayca yapabileceğiniz bir örnek bu.Örgü buzdolabı süsümüz tığ ile örülmüş olan bir örgü modeldir.Zincir üzerine dolu yapılarak işlenmiş olan ve arttırılarak yapılmış olan örgümüz gerçektekten hem şık hem güzel duran bir örgü modelidir.Bu örümüz hem kolay işlenip biten hemde şık duran bir örgü modelidir.

İşte Örgü Buzdolabı Süsleri

2. zeynep saltuk

zeynep saltuk Misafir

mısırdan bendede var gııı ammaa velakin sıkıldım her buzdalabını baktıgımda gereksiz bir süs oldugunu fark ettim ve araştırdım.ve mıknatısalı buzdolabı saati aldım simdi hem saate bakıyorum hemde göz zevkime hitap ediyorum haaa bunu nirden aldın derseniz behasaat :))

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. buzdolabi susleri

,
  2. dolap susleri

,
  3. buzdolabı süsü nasıl yapılır

,
  4. örgü buzdolabı süsleri ve yapılışları,
  5. buzdolabi süsü yapimi,
  6. dolap susu yapimi,
  7. örgü dolap süsleri,