Ön Sevişme Nedir

Konu, 'Cinsel Sağlık Bilgisi' kısmında I$ık tarafından paylaşıldı.

1. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

İnsanlar birbirini severler bu sevgininde çeşitleri yönleri vardır. Bununla ilgili olarak ön sevişme hakkında bilimsel açıklamalar veriliyor.

Cinsellik, yaşamın keyifli ve önemli bir bölümü... Cinsel dürtülerimiz, doğrudan veya dolaylı olarak, birçok seçimimizde etkili olur. Dürtülerimiz ve seçimlerimiz sonucunda ortaya çıkan cinsel davranışlarımız, çok geniş bir yelpaze oluşturur.

Cinsel ilgi duyduğumuz birine hafif bir dokunuşun, bazen aynı mekanda bulunmanın ya da Telefon la konuşmanın bile, cinsel uyarı ve doyuma yönelik yönleri vardır.

Cinsel davranış yelpazemizin bir ucunda dokunma, diğer ucunda sevişme ile sağlanan doyum olduğunu söyleyebiliriz. Cinsel davranış yelpazemiz ne kadar geniş, ne kadar zenginse, cinsellikten alabileceğimiz hazların da o kadar fazla ve değişik olabileceğini düşünebiliriz.

Ekli Dosyalar:

2. t

tnraksy Yeni Üye

Işıkcım teşekkürler o kadar seviyeli güzel bu konulara deginiyorsunuzki resim seçimleriniz bile bu hususta bizlerin yüzlerini kızartmıyor. Ailem ve kendim adına çok teşekkür ederim. Başarılar.

3. s

sedacım Yeni Üye

Çiftlerin keyif almaları için ön sevişme tekniklerini iyi bilmeleri gerekmekte. Bunun içinde kişilerin birbirlerini iyi tanımaları gerekmekte benim sevdigimi siz sevmeyebilirsiniz.

4. Yamesin

Yamesin Yeni Üye

Ön Sevişme çiftler arasındaki ilişkiyide güçlendiriyor.

5. Murat

Murat Yönetici

Kaliteli anlatım vede konuda kullandıgınız resim için bende çok teşekkür ederim. Sevişme budur saygıdır sevgidir, bağlılıktır.

6. A

Abdullah Yeni Üye

Sanırım ön sevişme çiftlerin arasındaki ilişkiyi güçlendiriyor...

7. i

irem Yeni Üye

Ön sevişme önemli deniyorsa mutlaka önemlidir.

8. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Sevmediginiz, birseyler hissetmediginiz birisiyle tam anlamiyla sevismek neredeyse imkansizdir bence. En azindan bi elektrik olmali.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş