ölüm Tarihini öğrenme Testi

Konu, 'Her Telden' kısmında I$ık tarafından paylaşıldı.

1. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Ölüm tarihinizi öğrenme testini biliyormusunuz ?

Bir düşünün gerçekten insan ölecegi tarihi bilse ne olurdu? Hayat yaşanırmıydı sanıyorsunuz. Aslında Ecelin gizli kalması bizlere büyük bir ödül.

Şimdi eglenceli sayılabilecek meraklıların meraklarını giderecek teste gelelim kendimizi kandıralım hadi :)

The Death Clock - When Am I Going To Die? adresine girerek bu saçmalıga isterseniz ortak olabilirsiniz.

2. _Caroline_

_Caroline_ Yeni Üye

Allah uzun ömür versin : ) Ölüm testini çöz sonra bize söyle ona göre yapalım hassas bir durum

3. tatlıbela

tatlıbela Yeni Üye

Madem ölüm ölmüyor ve ecel gizlidir, her vakit gelebilir ve madem kabir kapanmıyor, kafile kafile arkasından gelenler oraya girip kayboluyorlar ve madem bu hayat-ı dünyeviye gayet sür'atle gidiyor ve madem ölüm, ehl-i îman hakkında idam-ı ebedîden terhis tezkeresine çevrildiğini, hakikat-ı Kur'aniye ile Risâle-i Nur güneş gibi göstermiş ve ehl-i dalalet ve sefahet hakkında göz ile göründüğü gibi bir idam-ı ebedîdir, bütün mahbubatından ve mevcudattan bir firak-ı lâyezâlîdir.

Ölüm korkusu olanlar Rablerine kavuşmayı düşünmeyenler düşünsün ölümü gelecekse buyursun gelsin ha bügün ha yarın :)

4. tuana

tuana Yeni Üye

Bu yine iyiymiş birde ölüm testi çöz var nasıl öleceksin diye nereden biliyorlarsa gaflet içindekiler bunu.

ALLAH ölümün hayırlısını versin canlarım.

5. Nehir

Nehir Admin Yetkili Kişi

Ben ölüm tarihimi ögrenmek istemiyorum. İnsanın psikolojisi bozulur beyin ona öyle bir inanırki düşüne düşüne zaten ölür:)))

6. tazmanya

tazmanya Yeni Üye

Ölüm tarihi testi ve ne zaman öleceksiniz gibi saçma testleri sevmiyorum ne zaman ölecegimi bilmem bana çok acı verirdi, Allah eceli saklaması ile insana büyük bir hediye vermiştir.

7. FERAH

FERAH Yeni Üye

Mümkünse saniyesinide söylesinlerde sonra yaşamdan bir gram zevk almasın insanlar..

8. Nursena

Nursena Admin

Ne kadar gereksiz insanların hayatını meşgül eden bir iş diye düşünüyorum ne zaman ölecegini bir insan bilse kendi ile birlikte kaç kişiyi öldürürdü acaba..

9. canay

canay Yeni Üye

öleceksin göreceksin ölüm buz gibi :p ne zaman öleceksem ölecem sanane

10. Murat

Murat Yönetici

Ne zaman öleceğinizi Allah bilir : ) Tabi bunun üzerine ben bilirim diyipte kendinizi aşagı atmazsanız :p

11. ölüm allahın emridir. amainsan ne zaman öleçeğini merak ediyor

12. Misafir

Misafir Misafir

2044 de mi ölecem nedir

13. Misafir

Misafir Misafir

bunlara inanmayın Allah bilir tabikide

14. Misafir

Misafir Misafir

15. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

sevgi ömürde en güzel şeydir hayatı seviyorum.

16. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

allah göstermesin test bi doğru çıkarsa işimiz zor : )

17. Nida

Nida Yeni Üye

Aman ben ölüm tarihimi filan ögrenmek istemiyorum süpriz olsun

18. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

ölüm tarihimi öğrenmek istiyorum.

19. Ruhsar

Ruhsar Yeni Üye

tam bir deli saçması bu

20. Nida

Nida Yeni Üye

Eğer bu test doğru olsaydı ben ölmüş olmalıydım:)

Sayfayı Paylaş