Öğrencilere Danışmanlık Hizmeti

Konu, 'Eğitim Öğretim' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

1. K

Kutup Yıldızı Yeni Üye

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ), geleceğin üniversite öğrencilerine bir tık ötede olacak. İEÜ tarafından web ortamında hazırlanan platform sayesinde aday öğrencilere, üniversite yaşamı hakkında bilgi verilerek kafalarındaki sorulara cevap oluşturulacaktır.

Üniversite adayı öğrenciler ve aileleri bu platformda oluşturulan sistemde bilgilerini girdikten sonra, uzmanlar tarafından İzmir Ekonomi Üniversitesi'ne davet edilerek; aileler ve aday öğrenciler, ilgilendikleri bölümlerin koşulları hakkında bilgi alabilecek, bölüm başkanı, öğretim üyeleri ve öğrencilerle bir araya gelecektir.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tunçdan Baltacıoğlu, şu bilgileri vermiştir:

"Ailelere ve öğrencilerimize bire bir danışmanlık yapıyoruz. Şimdiki tanımla 'bir tık ötenizdeyiz' diyebiliriz. Web üzerinden müracaat edilip form doldurulduğunda okulda kurduğumuz tanıtım ofisimizde her türlü danışmanlık hizmeti veriliyor. İlgilendikleri bölümler gösteriliyor, bölümün öğretim üyeleriyle temas etmeleri sağlanıyor. Üniversite öğrencilerimizi adaylarla bir araya getiriyoruz. Deneyimlerini paylaşmalarını sağlıyoruz. Gençlere ieu.edu.tr adlı web sayfamızı ziyaret etmelerini öneriyorum. Bize ulaşsınlar, almak istedikleri tüm bilgileri onlara verelim."

Yerinizde olsam bu fırsatı asla kaçırmazdım.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş