O Ses Türkiye Ayda Mosharraf Kimdir?

Konu, 'Sanatçılar ve Sporcular' kısmında Sosyete tarafından paylaşıldı.

1. S

Sosyete Yeni Üye

Ayda Nereli çok fazla merak edilen sorulardan bir tanesi, Ayda kaç yaşında O Ses Türkiye'de kendini gösterdi?

O Ses Türkiye yarışmacılarından olan Ayda Mosharraf İngiltere doğumlu 22 yaşındaki bu güzel sesli yarışmacı Oses Türkiye yarışmasında Murat Boz'un takımınd ayer alıyor.Son performansında söylediği Halil Sezai nin İsyan adlı şarkısıyla izleyenleri ekran başına kilitleyen güzel Ayda jüri leri ve izleyeneleri kendisine hayran bırakmayı başardı.

Ayda Mosharraf İsveç'in Göteborg Şehrinde dünyaya geldi Ayda Mosharraf 'in Annesi Türk babası İranlıdır.Yarışmaya İngiltereden katılan Ayda 22 yaşında.Ayda Mosharraf Nefes alıp verirken müziği yaşadığını söylüyor.Ayda daha önce Yetenek sizsisiniz programına katılmış oradan Acun Ilacı Ayda'nın O Ses Türkiye yarışmasına göndermiş.

2. N

Nursultan Yeni Üye

ayda gerçekten çok güçlü bir ses birinci olur gözüyle bakıyorum

3. c

cute tweety Misafir

Ayda mosharrafin okadar degisik karakterleri var ki insan taniyamiyor resmen iranli oldugunu inkar ediyor yaaa.gerçekten kendini kaybetmis ve ne yaptigini kedisi bile bilmiyor..bi gün farsça sarki söylüyor sonra iranli degilim diyor..isveçe gidiyor ben isveçliyim diyor türkiyede ben türküm diyor.bu kim ya?

4. c

cute tweety Misafir

Ayda mosharraf sesin fena degil ama sadece sesin

5. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Ismi daha once hic duymadim sanirim.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş