Nokia Lumia 625 ve özellikleri

Konu, 'Cep Dünyası' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Nokia 625 4,7 inçlik hassas LCD ekranı ile son derece dikkat çekici bir görünüme sahiptir. 5 farklı renkten oluşan kapakları ile tam bir akıllı telefon özelliğindedir. Akıllı çekim özelliğiyle tek dokunuş sayesinde birden fazla fotoğraf çekebilme özelliğine sahiptir. Sinemagraf özelliği sayesinde saniyede 15 fotoğraf çekebilirsiniz. Fotoğraflarınıza aynı zamanda canlı animasyon özelliği kazandırabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları beğenmediyseniz fotoğraflar üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.
    Bu telefon Windows Phone 8’in en son sürümü tarafından desteklenmektedir. Nokia Lumia amber güncelleştirmesini de içeren telefonun canlı kutucuk güncellemeleri doğrudan başlangıç ekranına aktarım sağlamaktadır. Telefonda hayatınızı kolaylaştıracak Xbox Live, Microsoft Office ve sky drive depolama alanı bulunmaktadır. Telefonda yer alan İnternet Explorer 10 ile video görüntüleme, oyun oynama ve internette güvenilir sörf yapma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Mix Radio servisinde yer alan şarkıları dinlemek için Nokia Music sisteminden yararlanabilirsiniz. Vimeo, Temple Run ve WhatsApp gibi popüler uygulamalar bu telefonda yer alan uygulamalar arasında yer almaktadır. Telefonda yer alan HERE sayesinde ücretsiz harita navigasyon uygulamasını en detaylı şekilde kullanabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

2. R

Rabba Bölüm Yöneticisi

Arkadaşlarım kullanıyor memnunlar fakat ben nokıa nın telefonlarından memnun kalmadım. samsung' telefonlarına döndüm.Çokda memnunum şuan .

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş