Nihat Hatipoğlu İle Sahur ve İftar Programı ATV

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında pınar4100 tarafından paylaşıldı.

1. p

pınar4100 Yeni Üye

Nihat Hatipoğlunun iftar sahur programları
    Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu Sahur ve İftar Atv
    Nihat Hatipoğlu Sahur programı 2011
    Atv Nihat Hatipoğlu Sahur ve İftar programı

Nihat Hatipoğlu 2011 Ramazan ayı boyunca atv ekranlarında canlı ayrıca ortak yayınlaRadyo Turkuvaz da;

Nihat Hatipoğlu İle Sahur: 02.40

Nihat Hatipoğlu İle İftar: 19.30

Ramazanda Nihat Hatipoğlu, programı boyunca ilahi grupları ve ünlü konukları ağırlıyor. İlahiler, kasideler, daha önce gün yüzüne çıkmamış çok özel dualar, kurandan kesitler, Mekke ve Medine'den çok özel görüntüler..

İftar ezanı ve iftar duası ile Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu ile iftar ve sahur özel, atv ekranlarında

2. n

nesli Yeni Üye

Nihat hatipoğlunun ramazan programı 2011'de atv ekranlarında olmasına sevindim, programlarda zapping yapmak istemiyorum çok iyi bir tercih. Başarılar hocam

3. K

Kayıtsız Üye Misafir

iyi geceler hocam benim bir sorum olacak size cevaplarsanız çok makbule geçecek hocam ben nakliye işi ile uğraşıyorum geçen günlerde kamyonuma eşya taşırken 1 koli içki koydulara bende eşya ile taşıdım aldığım para helal olurmu. teşekkür ederim

4. k

kaan Misafir

merhaba hocam bugün sahurda mümkünse musab bin ümeyr den anlatırmısınız mümkün mu

5. M

Misafir Misafir

Merhaba hocam benİm eŞİm Şafİ mezhebİnden bende onun mezhebİnemİ geÇmelİyİm eŞİm Çok İyİ bİr İnsan kariŞmiyor İkİmİzde tereddÜtte kaliyoruz yardimci olursaniz Çok sevİnİrİz

6. i

irem Yeni Üye

Nihat Hatipoğlunun atv de olmasından mutluyum star tv ye yakışmıyordu hocam

7. a

avrupali Yeni Üye

Nihat hatipoglu yu severim ve takip edebildigim kadar takip ediyorum programlarini. irem'e katiliyorum Nihat hoca ATV'ye yakisiyor.

8. M

Misafir Misafir

hocam ailecek sizi izliyoruz allah yardımcınız olsun sizi ççççççoooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkk ama ççççoooooookkkkk seviyoruz allaha emanet olun van'a geleceğinizi duyunca annem çok sevindi inşalah programınıza'da geleceğiz inşallah yakından görürüz ellerinizden öperim:D:D:D

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş