Mutfak dolaplarınızı daha kullanışlı hale getirmek

Konu, 'Dekorasyon' kısmında denizkızı tarafından paylaşıldı.

1. denizkızı

denizkızı Yeni Üye

Bayanlara sorsanız hepsi keşke biraz daha geniş mutfağım olsa der. Halbuki birkaç pratik uygulama ile mutfağınızdan daha ferah görünümlü yerler yaratabilirsiniz. Bu yazımda sizlerle mutfağınızda daha kullanışlı alanları nasıl yaratabileceğiniz ile ilgili birkaç fikir vermek istiyorum.

Mutfak dolaplarınızı ve yüksekliğini göz önüne alarak mutfağınızda dolap içi boş alanlarınızı en kullanışlı şekilde değerlendirebilirsiniz.

*Dolap içlerine dikey yerleştirdiğiniz bazı ürünlerinizi yatay yerleştirme tercihinde bulunarak alan tasarrufu sağlayabilirsiniz.

*Raf altı boşluklarını değerlendirmek için raf sepetleri ekleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
    1406851200-3015b14dbc6561c66715194071246024.jpg
    *Tencere kapaklarınızı boyutlarına göre yerleştirerek hızlı iş yapabilme fırsatını değerlendirebilirsiniz.
    492179-hfele-hafeleden-birbirinden-kullanisli-ve-fonksiyonel-akilli.jpg

mutfak-dolaplari2.jpg
    *Kullanışlı mutfak dolapları temin işlemi gerçekleştirip ihtiyacınıza cevap bulabilirsiniz.
    mutfakta-dolap-ici-duzenleyicileri-willdone-dekorasyon.jpg

kullanışlı-mutfak-dolapları.jpg

mutfak-2.jpg
    *İkea mutfak dolabı modellerinden ya da dolap içi düzenleyicilerden faydalanabilirsiniz.
    kucuk-mutfak-dekorasyon-modelleri-QoI.jpg
    *Küçük mutfaklarınız için yemeklik malzemelerinizi saklamak için kavanozlarınıza ayrı bir yer ayarlayarak yerden tasarruf sağlayabilirsiniz.

2. Murat

Murat Yönetici

Tencere tava koyma rafları hariç diğerlerine katılıyorum, çok geniş mutfağınız varsa bu katılmadığım noktaya da katılıyorum :)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş