Muhteşem yüzyıl dizisinde 29.bölümde neler oldu?

Konu, 'Diziler' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

Muhteşem yüzyıl dizisinin 29.bölümde neler oldu?
    Muhteşem yüzyıl 29.bölümde geçenler
    Muhteşem yüzyıl 29.bölüm neler oldu

Hatice Sultan ın bebeği, Hürrem in önünde nefes almadan, ölü gibi yatmaktadır. Hatice Sultan ın bebeği yaşayacak mı?

Kaçmaya çalışırken kaza geçiren Prenses İsabella, yerde acıyla bileğini tutmaktadır. Sultan Süleyman, Prenses İsabella yı kucağına alır ve kendi atına bindirir... Öte yandan Gritti nin, mektubu, Prenses in nişanlısı Prens Frederick e ulaşmıştır. Nişanlısının korsanlar tarafından Sultan Süleyman a satıldığını öğrenen Prens Frederick, Prenses i Sultan Süleyman ın elinden kurtarmaya kararlıdır.

Sümbül Ağa, Prenses İsabella ya hizmet etmek için sık sık av köşküne gitmektedir. Av köşkünden ve esir tutulan Prenses ten habersiz olan Gül Ağa, Sümbül Ağa nın haremi sıklıkla terk etmesinden şüphelenir. Gül Ağa, Hürrem e Sümbül Ağa nın bir şeyler karıştırdığını söyler. Hürrem Gül Ağa dan Sümbül Ağa nın nereye gittiğini öğrenmesini ister

Bali Bey Matrakçı yla meyhaneye gittiğinde, Gritti nin meyhaneyi kapattığını öğrenir. İlk defa karşılaşan Gritti ve Bali Bey kavga ederler. İbrahim Paşa bu kapışmadan haberdar olur

Mahidevran ın ödeneğinin arttırıldığını öğrenen Hürrem, buna karşılık olarak haremi büyüterek şehzadeleri için yeni daireler yaptırmak istemektedir. Hürrem Valide ye konuyu açtığında reddedilecektir.

2. N

Nida Yeni Üye

Muhteşem yüzyıl entrikalarla heyecanla devam ediyor özellikle burak çivitoğlu diziye girdikten sonra dizi daha bir renklendi

3. u

uzmandr Yeni Üye

ben en çok Valide Sultan'ın Kanuni ile yaptığı konuşmayı beğendim.
    özellikle Kanuni'nin DEVLETİN VİCDANI OLMAZ, DUYGULARI OLMAZ.. DEVLETİN
    ADALETİ OLUR..İKTİDAR BAŞKA TÜRLÜ KURULMAZ.. cümlelelri herkese örnek olacak türden.

4. H

Hoca Yeni Üye

kıyafet tasarımları gittikçe güzelleşen, aslına uygun hale gelen dizi. özellikle erkek kıyafetlerinde. gündelik hayatta, sokakta bağlanan sarıklarda.

5. u

uzmandr Yeni Üye

evet ben daha önce kostüm işiyle ilgilenmiştim. Ben de çizgilerini çok doğru buluyorum.

6. R

Ruhsar Yeni Üye

Son bölümlerde Hürrem herkesin bozgununa ugruyor hatice sultandan tut sultan süleymana kadar hepsi azarlıyor

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş