Muhteşem Yüzyıl 08.06.2011

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Hürrem Sultan mükemmel bir hamle yapar ve Halvet odasına girer ve ya beni öldür yada benden başkasına bakma der. Muhteşem Yüzyılda Hürrem Saraydan gitme kararı alıyor.

8 Haziran Çarşamba Akşamı Muhteşem Yüzyıl 22.Yeni Bölümüyle karşınızda.

" Ya Bu Cariyeler Gidecek Ya Ben Yarın Gidecegim "

Mahidevranın sadık hizmetcisi Gülşen kimi bıcaklayarak öldürecek?

2. k

kduranli Yeni Üye

Mahidevran’ın yardımcısı Gülşah kimi bıçaklıyarak öldürüyor, gülşah kimi bıçaklıyor?, 8 haziran çarşamba gecesi gülşah kimi bıçaklıyor?, gülşah nigar kalfayı bıçaklıyormu?, gülşah kimi öldürüyor?

3. n

nesli Yeni Üye

Araştordığım kadarıla Gülşah'ın öldürdüğü kişi şehzadelerden biri değil. Hürrem'in bebeği 2.Selim'in yanında yatan cariye. Ya Esma Hatun ya da Gülnihal. 2sinden biri. Yüksek ihtimal Esma Hatun öldürülecek.

4. g

gulemben Yeni Üye

Dert etmeyin Hatice Sultan rüya görüyor Pargalı idam edilmeyecek. Ancak seneye bu olay olacaktır çünkü gerçek hayatta pargalı İbrahim bogularak odasında idam ediliyor.

5. b

basket17 Yeni Üye

Yine harika bir bölümdü Hatice Sultanın rüyası gercek olacak ona üzülüyorum. Gülşen Esma Sultanı öldürüyor diyorlar sizce kimi öldürdü?

6. K

Kayıtsız Üye Misafir

hayır hürremi çünkü 23. bölüm fragmanın izledim esma odaya geliyor çığllık attı gülnihal uyandı geldi bide esma gelmeden hürremin sesi hıhıhı diye çıktı kesin hürrem

7. K

Kayıtsız Üye Misafir

yaa arkadaşlar hürrem sultan bıçaklanmıyo bıçaklanan hürrem sultanın hizmetkarlarından gülnihal hatun hürrem sultanın çok düşmanı olduğu için hürrem korkarak çocuğnu hizmetkari sağ kolu gülnihal hatuna teslim eder ve çok tembihler gülnihalde korkup şehzade selime bişi olmasın diye beşiğinden alır ve kendi yatağı küçük olduğu için hürrem sultanda olmadığı için hürremin yatağına yatar hürrem sultanın yatağı hanedana özel sultana layık yatak olsada hürrem kızmaz nie yataığımda yattın diye kendi tembihledi sonuçta gülnihalde fragmanda çıkıo yha o eski 22 bölümde hürrem sultan eli kanlar içinde geliyo ya oda yeni gelen ve hemen geri yollanan rus cariye tanyaya bişi yaptı sanıp eyvah diyor hem belki gülnihal yaşar size yinede kesin sonuç vermeyim ama esma hatun bıçaklanan gülnihali aksam buldu sabah bulsaydı ölürdü direk ama belki yaşamak için hala bir şansı vardır esma hatun sayesinde tabi bu durum aynı anda kanun-i sultan süleymanı ve hanedan üyelerini sarayda katil olduğu düşüncesiyle korkutup tedirgin eder

8. K

Kayıtsız Üye Misafir

arkadaşlar fragmanını yaz sürprizinde gösterdiler ve Mahidevran sultanın yardımcısı Gülşah odaya girip bıçakladıktan sonra dediği şey sonunda Hürrem'den de kurtulduk diyor.Aslında ben pek Hürrem i bıçakladıını zanettmiyorm ama olablr.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş