Muhabbet Kuşlarının Kolay Söyleyebileceği Sözler

Konu, 'Evcil Hayvanlar' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

Muhabbet Kuşları Nasıl Konuşturulur
    Muhabbet Kuşlarının Kolay Söyleyebileceği Sözler
    Muhabbet Kuşlarının En Kolay Söylediği Kelimeler

Kuşunuzun konuşması için aynı şeyleri, ses tonunuzu değiştirmeden tekrarlamalısınız. En kolay söyledikleri kelimeler içinde "c","ç","ş" harfleri geçenler.
    Mesela; cici kuş, şişko, ablacım, canım, aşkım, şeker şey, öpücük .....

alıntı

2. M

Misafir Misafir

benim muhabbet kuşum 4 aylık ve konuşmaya başladı ilk önce dedğiğ kelimeler pek anlaşılmıyordu ama şimdi anlıyoruz
    .pişt
    .boncuk
    .canım
    .cicikuş diyor
    ve öpücük yapıyor .. :D

3. M

Misafir Misafir

bizimki aklınıza gelebilicek herşeyi söylüyor. opitipiti, mini mini bir kuş donmuştu, cik cik cik ötsün diye, ben ne tatlı bi kuşum, eşşek sıpası, annecik, babacık, şımarık kuşum benim, fıstık kuşum benim, şampiyon cimbom... ve daha neler neler. 5 ayda eğittil. süpeer.

4. M

Misafir Misafir

bizim kuş yakışıklı kuş kücüück kuş cici kuş aşkım ablacım öpücük fıstık mehmet yavrucum hoşgeldiniz aşkitoşko elifcik bebiş bebiş abicim sıpacık ablacım benim aşkım diyo çook şeker :)) 9 aylık :)

5. Benimkisi 1.5 Yıllık Ama Kendi Halinde Takılıyor Canı Sıkıyor Kafesin Kapağını Açıp Çıkar Canın Sıkılınca Kafesin Kapağı Kapalıysa Gagasıyla Açıp İçeri Giriyor Ama BaBacık Koş Koş Cici kuş Metehan, Canım, ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ DİYO Çok Güzel Ya O Konuşunca Bütün Sitres Gidiyor :D

6. ŞEYMAA

ŞEYMAA Misafir

benim kuşum 7 aylık ama konuşmuyor..
    adı: FINDIK
    ona fındık dediğimizde ötüyor ve yanımıza geliyor
    bizi öpüyor ah ah keşke konuşsa...... :D:D:D:D:D:D

7. T

Taha Yeni Üye

muhabbet kuşlarının konuşmalarına hastayım ya

8. g

güz :) Misafir

yaaa bunları uyguladım ama konuşmuyor ne yapıcam bilmiyorum sadece omzuma çıkıyor cik cik yapıyor duruyor
    ismi:eek:scar
    soyadı:ay benim soyadım
    2aylık ama konuşmaya çalışıyor İNŞALLAH HERKESİN MUHABBET KUŞU KONUŞUR AMİNN :(

9. k

kuşcu recep :) Misafir

şampiyon cimbom
    cimbom şut ve gol
    eşşek kafalı kuş
    allah çok şükür
    abicim gel seni çok özledim
    maviş koş koş koş
    babacım benim
    annecim annecim
    şşş maviş koş koş koş
    -- 2 ay oldu konuşmaya başlayalı şiir gibi konuşuyor şebek üzerine iki yumurta kırıp yiyeceğim onu çok tatlı ya :)))

10. Murat

Murat Yönetici

O zaman ciciş, bebiş bunları da söylerler, eğitim şart tabi :)

11. A

Ad Soyad Misafir

benim kuşum 2 yıllık cici kuş, öpücük, kuçu kuçu, öpücük, koş koş,boncuk, babacık, canım,haydut kuş, yaramaz kuş diyiyor ve zil sesi-ıslık atıyor

12. Uranüs

Uranüs Yeni Üye

O halde bu duruma göre Muhabbet kuşlarının sesli harfleri daha rahat çıkarıyorlar diye bilirmiyiz?

13. Benim kuşum daha yavru ama elime sanki elime iğne batırıyor buna bir çözüm varmı

14. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Bir papan almayi dusunuyorum kismetse ona cok acayip kelimeler ögreticem :D Ufakken Turkiye de kuslarimiz vardi sanirim mavi felan diyordu :D

15. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Valla türklerin ilk önce öğrettiği kelimeler önce tuttukları takımların isimleri sonrada küfürdür : )

Venom bunu beğendi.
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş