Muhabbet Kuşları Nelerden Hoşlanır ?

Konu, 'Evcil Hayvanlar' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Muhabbet Kuşlarının Oyuncakları nelerdir ? ,
    Muhabbet Kuşları Ne İLe Oynamayı Sever ? ,
    Muhabbet Kuşu Oyuncakları ,
    Muhabbet Kuşlarının Sevdiği Oyuncaklar nelerdir

Muhabbet kuşu oyuncaklarla oynamayı çok sever.kuşçuda çok çeşitli aksesuar bulabilirsiniz ancak seçiminde dikkatli olmakta fayda var.İç içe girmiş halkalar,çeşitli ziller,aynalar,merdiven,salıncaklar en bilinen oyuncak çeşididir.buna birde maskot anahtarlar(örneğin twiggy maskotu) ekleyebiliriz.aksesuar seçiminde rengin önemi büyüktür.yeşil,sarı sevdiği,kırmızı ise sevmediği renklerdendir.ayrıca kum katmak için de ağzı açık tellere takılabilen küçük kutu yararlı olacaktır.

2. M

Misafir Misafir

nelerden hoşlanır kuşlar

3. M

Misafir Misafir

valla benim kuş herşeyden hoşlanıyo : )

4. M

Misafir Misafir

Benim 2 tane kuşum var. Biri Maviş diğeri Yeşim.Kuşlar en çok onunla konuşmanızdan hoşlanır.:D

5. G

GİZEM ECE Misafir

benim bildiğim kadarıyla : kendi cinsinden bir kuş (ama konuşmasını istiyorsanız almayın), her zaman aynı saatte ilgi görmek,tatlı yiyecekler,mısır tanesi ,gagalaya bileceği taze ağaç dalları , geniş alan(hareket ) alan,onunla alçak sesle konuşmak ,sahibiyle vakit geçirmek , sahibinin renkli elbiseleri

6. k

kagan ve chucy Misafir

Benimki yatakta oyuncak kusla oynuyo. Com egleniyo

7. M

Mavişşşş Misafir

tatlı yiyecekler derken neler yedirebiliriz?
    benim kuşum eve geleli 1 gün oldu cik diye bir ses bile çıkarmadı

8. E

Esmanur Misafir

Benim kuşumda eve geldi ve 3.5 ay ses çıkarmadı ona muhabbet kuşu videosu açınca çok ses çıkartıyor ve ötüyordu. Yeni bir arkadaş aldık ve şimdi onu susturamıyoruz

9. r

rabia Misafir

Benim kuş aynı mal gibi

10. z

zemzem sayar Misafir

Benim kuşum canım kuşum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Kasım 2014
  11. Arkadaşlar ben benim kuşuma oyunvak aldım alal 1 ay oluyo hayla oynamıyo acaba korkuyomudur

12. B

Busra caliskan Misafir

Benim kusum mal gibiydi ayni sari erkekdi kanatini kemirdi tuylerini doktu bi tane daha aldik yanina aldik simdi kendilerini dokundurmuyolar elleynce ne geliyo ne konuyo hic yaklasmiyolar of napicam bilmiyorum :(

13. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Cok kucukken Turkiyede kuzenimin vardi, arada ilgilenirdim, hos minik kuslar :)

14. L

Limon Misafir

Benim kuşum ilk 3 gün hiç otmedi ama sonra öteye başladı sabah ben uyurken çok ötüyor bide dışardan gelen kuş seslerini duyunca hiç susmuyor. Ama yemligini sürekli yere atıyor isiriyor acaba oyuncağı olmadığı için mi yapıyor

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş